nemala by konať polícia a ubok? šutaj to akosi nezvláda, asi nechce obviniť svojich.
nemala by konať polícia a ubok? šutaj to akosi nezvláda, asi nechce obviniť svojich.
čože tak plačkáš..
tento magor čo je v súčasnosti na pozícii premiér SR všetko čo domrvil hádže na EU. preto stále kritizuje EU, lebo domrvil všetko.. jeho chudobní voliči si ten pas ktorým sa chváli ani nevideli a je im zbytočný, lebo do obchodu na potraviny po záruke ho netreba.
teraz už aj GP škodí a robí zle.. prezident je ficova podržtaška, ten neškodí a nerobí zle. :D
Podľa ústavy, premiér riadi vládu a zodpovedá sa parlamentu.. v realtie premiér riadi parlament a vo vláde si každýk robí čo chce...
Úpadok, dekadencia, hlavne že majú kravatu.
ide o iné... nech sa v parlamente povie hocičo.. koaličné opičky v parlamente majú stanové ako stlačiť tlačitko....
celý parlament je s.ačka...
pochybujem že sa rusi hanbia...
keby to bolo u nás, robert ho pochváli a potľapká po pleci, ovce by skandovali.. v GB kvôli tomu padá vláda..
Zapieraj, zapieraj, zapieraj.. :D robert zapieraj lebo bude zle. :D
a nemal stavať hrádzu? :D
tu si treba uvedomiť, ž fico z nás vyžmýkal 7 miliárd ale deficit sa neznížil.. ale už nemá čo cicať.. čo znamená, že deficity budú len rásť.
podobná škoda ako šimečkova mama... a dezoláti si myslia že pôjde na doživotie do basy aj so synom. :D
ja myslím, že skôr príde s tvrdením, že zem je plochá. A samozrejme, bude mať na to utajené dôkazy od anonymov.
to čo kotlár prešetril tu kadejaký dezolát tliape už 4 roky. :D :D :D
a ide sa pracovať pre občana.. .2 pohlavia v ústave.. kravaty na krku povinne.. čo ešte potrebuješ k lepšiemu životu?
ja hovorím, že je autista... niekde má viac a inde muk chýba.. .preto pôsobí ako psychopat.
ide o to, že robert už vie, že kotlárove bludy už nikoho nezaujímajú... ale nechce stratiť jeho hlas.
potom ho treba vrátiť na samotku.
Odporúčame