Odor je aspoň odborník, fantozzi je len ficov trulo. a tak máme po 2 konsolidáciách deficity vyššie ako bez konsolidácie.. kto v histórii sveta šetril a pritom minul viac okrem fantozziho a roberta?
Odor je aspoň odborník, fantozzi je len ficov trulo. a tak máme po 2 konsolidáciách deficity vyššie ako bez konsolidácie.. kto v histórii sveta šetril a pritom minul viac okrem fantozziho a roberta?
Ráža a Druckera netreba vymeniť.. je to bieda, ale ostatná časť vlády je žumpa, stoka, bieda, hanba.. tragédia. len škody.
len či cintula 2 číta poštu a vie...
šutaj nemal čo čítať, nakoľko nemá osobnosť. :D
pre milujemficovcov...
ukážte mi ešte druhého debila na Slovensku prípadne na svete, ktorý nevedel, že je účastníkom súdneho konania a je minister vnútra...
Minister vnútra zodpovedá za Slovensko.sk.. čiže zodpovedá za doručovanie elektronických dokumentov.. ak minister vnútra nevedel, že sú mu doručované úradné dokumenty zo súdu, tak je trkvas.. toto je celosvetová hanba ak sa takto obhajuje...
skutočne veríš tomu že minister vnútra nevedel, že je účastníkom súdneho konania?
no asi to bude fúkať zo zákona... tam sú paragrafy na základe ktorých ťa odsúdia.
presne tak, a bude aj viac.. v porušení zákona. už teraz štát platí za šutaja .....
chudáčk minister vnútra.. oni ho zneužili lebo nepoužíva elektronickú schránku a tak ho odsúdili.. šutaj je v tom prípade blbec a ty si dvojblbec ak tomu veríš. :D
šutajovci bojujú, prehrávajú a my to plalíme..
čurilovci povedali šutajovi aby nepreberal poštu a za odmenu im šutaj zaplatí 90 000 € + úroky. :D :D :D
my vieme kto zabil jána a martinu.. a o 7 rokov nikde nič.. toto je tvoja prada.
už tu čítam, že čurilovci zosnovali, že šutaj nevedel že je súdený.. :D šutaj je podľa milujficovocov prvý dement v histórii sveta na pozícii minister vnútra, ktorý nevedel, že je účastník súdneho konania. :D :D :D a
oni to nezosnovali, šutaj nepreberá poštu. vedome. takže šutaj to zosnoval ..
toto si presne opísala video z poľovníckej chaty, kde mafia hovorila o svojich skutkoch, ale bolo to získané nezákonne, tak nám teraz vládnu. :D
Šutaj tu si prehral.. teraz bež vyšetrovať atentát na roberta - nápis na chodníku..
toto vládu nezaujíma.. ich priority boli nižšie tresty a kratšie premlčacie doby za zlodejiny a korupciu. už majú splnené.
. procesy môžu prebiehať len v súlade so zákonom.. sudca nemôže odsúdiť niekoho bez toho aby bol účastník konania oboznámený, že nejaké konanie začalo...
je to v súlade so zákonom.. tak je to v poriadku..
a prečo sa nemohol obhajovať?
Odporúčame