Takže Naďa treba odmeniť za to že nám ušetril nenormálne peniaze nie trestne stíhať. :D
Takže Naďa treba odmeniť za to že nám ušetril nenormálne peniaze nie trestne stíhať. :D
Makety môžeme postaviť aj teraz. a efekt bude rovnaký.
prečo robo rozdáva moje dane? daj si pivo a neprežívaj to tak, aj tak by tie stíhačky odstavili, lebo už boli objednané nové.. takto aspoň poslúžia na dobrú vec.
Ja fantozzimu poradím.. nech si ľudia navaria doma a zjedia to v reštaurácii. ušetria.
Robert to opäť pohnojil.. ako všetko na čo siahol.
a pred voľbami tu naposielal migrantov.
Pán policajt zajtra dostane výpoveď a bude označený za pučistu. :D
robo bude nosiť také tričko povedal gluck.
Rusko je v base aj s Kočnerom. :D
normálne, my sme nedarovali maďarské stíhačky...
to sa už stalo.. zostrihané nahrávky z tlačoviek na súde neobstáli.
rozbi auto o semafor, to je provládne. :D :D :D
No, teraz by fico mohol urobiť tlačovku o druhej faktúre šimečkovej mamy... a potom zase pol roka ticho :D :D
Robert, zase si ti pohnojil.
Ano moze za to matovic... keby viac zatvaral smerakov... menej by boli železnice rozkradnute...
10 miliard pod vedením Peťa jamkateho išlo do informatizácie a výsledok je ako z 50tych rokov minulého storočia... este potrebujeme vyčísliť kolko miliard išlo do ŽSR... tie sú este v 40tych rokoch minulého storočia.
Výsledky tejto vlády sú oslňujúce... musíme sa báť nielen všeobecnej chudoby ale aj všeobecne aj o život... ale máme 2 pohlavia.
tak položíš USA a Čínu.. prečo by to čínsky prezident robil?
susko je niečo ako remišová.. len ešte mene významný...
Odporúčame