tak robo tam posiela zbrane, viac zbraní ako odor, matovič a heger dohromady. kľudne by tam poslal aj študentov, veď mladí ho nevolia. :D :D
tak robo tam posiela zbrane, viac zbraní ako odor, matovič a heger dohromady. kľudne by tam poslal aj študentov, veď mladí ho nevolia. :D :D
lebo nie je psychicky vyrovnaný... situáciu nezvládol.
rozdiel medzi vojnou a počítačovou hrou by mal fico vysvetlovať putinovi a nie sa ho pýtať ako sa má...
fico vyhorel.. už len škodí a útočí na každého, kto má iný názor... neznesie kritiku, neznesie iný pohľad.. a tak je na čase aby odišiel do zabudnutia... a tie glucky a iné bradáče čo vyprodukoval akože budúcnosť smeru nestoja za nič. smer zanikne.
schkým? na čom fičíš? :D
však robert už bol námetom pre knihy... Vlastnou hlavou, Posadnutý mocou a iné. :D :D
Gratulujem študentom.. fico a celá jeho akčná úderka v pohotovosti. :D :D :D a náreky na všetky strany... treba študentov posielať na Ukrajinu, lebo nechcú voliť roba. :D
veď vy vraj robíte inú politiku ako psychopatovič. :D :D :D ibaže by nie. :D
a mal robert tlačovky s gašparom a kalinákom ako tie ovce pod tribúnou boli zneužité?
v poslednej vete ti dávam zapravdu... len dodám, že robert je kovaný komunista. :D
keď ste ziapali (nie deti) na ulici pod ficovou tribúnou že prezidentka je americká k.rv. ... to si nebol zneužitý?
píše sa špiny príživnícke smerácke....
Fico musel mať iné amoky keď posielal študentov bojovať na Ukrajinu. :D :D :D
Dievča má smolu, že mama nie je zo smeru... už by sa menili zákony....
Danko a na Čistý deň hovoríš čo? bol to detský bordel pre súčasných koaličníkov...
čo vyvádzaš ficina? stačí roztrhať faktúry ako kedysi ukázal robert. :D
budú sa trhať faktúry?
Nielen Lajčák zmizol akosi rýchlo z očí ale aj ten z Hlasu pôvodne smerák Žiga... aj ten mal za ušami.. a išlo to tiež do stratena.
a ty si neprekonal ovcu.
no, Zelenský má vojnu.. náš robo vládne 15 rokov a stále sa vyhovára na kadekoho že nič nezvládol. :D
Odporúčame