nikto neplače a potom tu plačkáš ako zle pískali rozhodcovia... :D
zápas bol pískaný dobre, prehrali sme lebo sme nevedeli dať góly. Mali sme aj navrch a nevyužili sme to, zato česi dali góly aj z ničoho, koniec koncov červenka bol pred brankárom sám.... ak by nebol nedá gól ani hokejkou ani korčulou.

