Trvalo to roky, ale konečne to ide von. Môže fico robiť tlačovky aj s pápežom... idú sa otvárať oči.
Trvalo to roky, ale konečne to ide von. Môže fico robiť tlačovky aj s pápežom... idú sa otvárať oči.
Noro zase falšuje matovičovu komunikáciu v aplikáci za 2 € :D :D :D
Rovnaká väčšina verí, že bradatý gruzínec tu mal robiť puč a predtým dlažobné kocky. :D
Podstatné je že zdochne aj robo ako vlado. Danko je bezvýznamný.
Tá Lašákový vyzerá akoby ju opotrebovali vo verejnom dome a poriadne.
Kalinák povedal, že porušuje zákon aby ochránil svoju rodinu... 2 dni späť povedal, že ak porušuje zákon a povie to verejne je to v poriadku.. prečo tomu nikto nevenuje pozornosť? veď rozkráda stovky miliónov.
Keď Gašpar bude v base, treba sa pozrieť na ďalšie chápadlo mafie - Kalináka.
Berú tým čo ich nevolia a dávajú tým, čo ich volia. 13 dôchodok aj milionárovi ale 60 eur zoberú aj žebrákovi.
presne tak, treba zobrať matkám, rodičom.. aby mal kali stámilióny pre svoje firmy.
políciu už zrušili, nemá kto vyšetrovať.
smeráci škodia Slovensku a používajú na to smerákov.
šimečkova mamka.
No len tie rusotupelá to majú pomýlené... odveta je ukrajinská odpoveď na ruské vraždenie.
Vy si vymyslate, strihate nahravky a fabulujete pribehy. . To davno vieme. Gadpar by mohol pisat scenare pre filmy. :D
je to mafiánka, platila synovi faktúru za telefón. :D :D :D
poplačkaj si.. budete sedieť a redne vám.
Tohoto sa báli, že verejnosť sa bude dozvedať detaily.. Ak sa ten Gašpar ešte ukáže v telke a bude nariekať ako mu niekto skáče do reči, tak mu podľa bohapravdy musí koža z tváre opadnúť.
Gašpar bude odsúdený. Mám z toho radosť, mafiu treba rozbiť.
Tak sa problém odsunul aby dobre bolo. Danko bol handra a teraz si z neho robo urobil dvojnásobnú handru. :D
Odporúčame