to je mentalitou voliča... koaličný volič je imúnny na zlodejiny svojich aj keď ide o milióny a desiatky miliónov... no a z 244 eurovej faktúry robia kauzu desaťročia... IQ nepustí...
Zober si dôchodcov, za bývalej vlády stále v uliciach, keď voľby vyhral fico, stačí guľáš a kľúčenka na 1. mája s oplzlým vtipom a je dobre.

