to vybavil roberto v moskve. :D :D :D
to vybavil roberto v moskve. :D :D :D
Fabuluješ o šimečkovi ktorý ešte ani nevládol a verím že ani nebude. :D :D :D ale bojovať za rusa viac ako sám rus, to vie len náš kolaborant roberto a jeho ovce a ty. :D
to ešte stále niekto tomu verí? :O že 4 svetové strany? :D
to sú výsledky robertovej práce. :D
ako sa dá kolaborovať so spojencom s ktorým sme dobrovoľne v únii? :D :D :D
mal by roberto opäť natočiť videjko ako vláda kašle na občanov a ceny PHM.
to si rob ty, veď si dostal na 1. mája guľáš a kľúčenku od Roberta aj s vtipom.. :D
kolaborácia nie je v záujme Slovenska.
veď to, fico je rusosubmisívny dobrovoľne...
vyjedná to isté čo pred rokom... z koláča dieru a z opice riť. :D
Kedy začne robiť niečo pre Slovensko? veď vládne už 15 rokov.
Je to play off.. iní hráči čo v základnej časti viedli štatistiky sa v PO nevedia presadiť, nakoľko sa hrá totálne taktitcky. Taktika Montrealu je taká, že Slafkovského formácia na seba naviaže elitu súpera a tak sa môže presadiť aj zvyšok tímu a vychádza to teraz a vyšlo to aj proti Tampe... dôležitý je výsledok nie či Slafkovský dá gól..
Kali sa smeje celému Slovensku do očí. Pritom je to obyčajný mafián.
veď to vieme dávno.. dlhodobá udržateľnosť verejných financií bola už v 2019 na hranici vysokého rizika... a v takomto stave sme šli do krízy keď sa naplno ukázalo čo so Slovenskom dorobil roberto za svoje 3 vlády. A teraz tomu dáva aj s fantozzim posledné klince do rakvy
v tom prípade ani teraz nie sú problémy keď tu máme slajády smerákov za 18 miliónov. :D a rozdávajú sa dotácie v PPA odsúdeným podvodníkom. :D len sa fico vyhovára.
a v 2020 - 2023 neboli problémy v krajinách od ktorých je proexportné Slovensko závislé? veď okrem toho v 2020 ešte smerácka vláda zatvárala firmy kvôli korone ktorá prichádzala....
Treba pozerať na to, že títo neschopáci majú horšie výsledky ako mal psychopat bez konsolidácie.. vycicali z nás 7 miliárd a defici rastie. Ale fico nikdy za nič nemôže. :D
rozpočet 2024 je tvoj fantozzi. vy dokážete oklamať len tie babky čo oblbujete guľášom a kľúčenkou. :D
Zaujímavé je, že keď o felvídeku hovoril Orbán a nosil ho okolo krku tak ho dezoláti ospravedlňovali, keď tento, tak vyskakujú odzemok. to je psychická porucha. :D
mindrák je mimovládkar a je za to platený. jednota dôchodcov
robert je poslíček... minule mal odkaz od putina pre zelenského, teraz naopak. Takto zahanbovať celé Slovensko dokáže len náš idiot.
bol som neraz. tam pod 130 na diaľnici nejde nikto.
Odporúčame