Tu dostane sotak jednorazovo viac ako simeckova mama za 20 rokov a je to v poriadku.
Tu dostane sotak jednorazovo viac ako simeckova mama za 20 rokov a je to v poriadku.
Uz len tie jeho grafy su blud, nie este vysvetlenia. :D opica by bola lepsi minister financii ako fantozzi.
Takychto ludi velka cast populacie nenavidi. Staci ak je dotycna osoba konspirator a je oslavovana a uznavana. :D
Skusaju. Uz to bolo niekolkokrat, podhodili nejaku informaciu a cakali reakciu a podla toho neskor zdvihli DPH a pod.
Zdanit by mali hlupost. Volici koalicie by boli konecne pre spolocnost prinosom.
nerozumieš nerieš. si za dementka a len to násobíš.
sme v schengene.. naše hranice na juhu stráži maďarsko a dostáva za to peniaze..
vidíš ako si sa zosmiešnilo.
pole a továrne sú pre ficotrulov a migrantov ktorí ficotrulom berú prácu. :D
kde je napísané, že kampaň môžu robiť len politické strany?
nemám pocit, že jednota dôchodcov je pobočkou Progresívneho Slovenska.
u Vás v krčme má dobré meno len ficov puč. :D
plačková s tým druhým to povedali.. dávate im od 10 000 € hore.
však on myslel tieto provládne mimovládky vrátane jednoty dôchodcov. treba týchto potkanov a krysy eliminovať.
čo je na nadácii Zastavme korupciu protištátne?
keby len opozícia ale celé Slovensko.
To ako keby sa v súkromnej firme zaoberá vrcholový manažment ako má upratovačka zametať podlahu...
nedá sa požičiavať si na dôchodky donekonečna a treba myslieť aj na budúce generácie. skús si ty každý mesiac požičiavať, že dokedy sa to bude dať.
sme v schengene... zlyhalo maďarsko, naviac migrantov organiizovalo na naše hranice.. treba to vyšetriť.
nech je tam aj bin ládin, toto treba vymeniť, fantozzi nemá šajnu čo robí. To kvíkanie na tlačovkách s nepravdivými grafmi to potvrdzuje.
Odporúčame