bol som neraz. tam pod 130 na diaľnici nejde nikto.
bol som neraz. tam pod 130 na diaľnici nejde nikto.
o 30% vyššie mzdy majú v Poľsku.
no, svet pokročil.. už nikoho nebaví okopávať zemáky a o 4 ráno dávať seno zajacom a zrno sliepkam.
čo tu splietaš? Nemci napadli poľsko zo západu a o 2 týždne smradľavé ZSSR brániace sa Poľsko napadli z východu. A toto urobí len zmrd z kremľa.
a takto sa v súlade s ruskou propagandou mení história. ďakujeme za názorný príklad. :D
Takže USA nenapadlo Irán, lebo Rusko nevyhlásilo USA ani Izraelu vojnu na základe spojeneckej zmluvy.
ja som hlúpy lebo nevidím tie ďalekosiahle výsledky ficovej nadnárodnej 4 strannej činnosti :D však už ubehli roky a nikde nič. dokedy budete žiť zo slov a vyhlásení? :D
aj Hitler hovoril to čo si myslela väčšina nemcov.. a ako to dopadlo? treba skutky vnímať.
no lebo ZSSR napadlo Poľsko v súbehu s nacistickým nemeckom. bez tejto spolupráce by si po svoje nešli.
veď to, ak vyhrajú, budeme ich mať na hraniciach.
len aby sa toho dožil, inak to bude zbytočné.
ano 4 roky tam nosí tajné odkazy z EU. :D :D :D
prečo si ho mám vážiť, kvôli funkcii?
:D nesie len hanbu. :D
My sme tiež boli kolaboranti a fašisti. .ale to sa už popiera lebo história sa mení.
Veď to, tvári sa to ako filcko, tvári sa to ako gašparko.. a pritom len ruský potkan. nie je sa čím chváliť, naozaj.
Aj ZSSR o 2 týždne neskôr. a?
normálne som sa pobavil. :D
naše potkany išli do moskvy. :D
no, to akoby napíšeš, že počas 2 svetovej si bol hilterovi každýkrok vylízať a čo je na tom. :D
Odporúčame