Zaujímavé je, že keď o felvídeku hovoril Orbán a nosil ho okolo krku tak ho dezoláti ospravedlňovali, keď tento, tak vyskakujú odzemok. to je psychická porucha. :D
Zaujímavé je, že keď o felvídeku hovoril Orbán a nosil ho okolo krku tak ho dezoláti ospravedlňovali, keď tento, tak vyskakujú odzemok. to je psychická porucha. :D
mindrák je mimovládkar a je za to platený. jednota dôchodcov
robert je poslíček... minule mal odkaz od putina pre zelenského, teraz naopak. Takto zahanbovať celé Slovensko dokáže len náš idiot.
bol som neraz. tam pod 130 na diaľnici nejde nikto.
o 30% vyššie mzdy majú v Poľsku.
no, svet pokročil.. už nikoho nebaví okopávať zemáky a o 4 ráno dávať seno zajacom a zrno sliepkam.
čo tu splietaš? Nemci napadli poľsko zo západu a o 2 týždne smradľavé ZSSR brániace sa Poľsko napadli z východu. A toto urobí len zmrd z kremľa.
a takto sa v súlade s ruskou propagandou mení história. ďakujeme za názorný príklad. :D
Takže USA nenapadlo Irán, lebo Rusko nevyhlásilo USA ani Izraelu vojnu na základe spojeneckej zmluvy.
ja som hlúpy lebo nevidím tie ďalekosiahle výsledky ficovej nadnárodnej 4 strannej činnosti :D však už ubehli roky a nikde nič. dokedy budete žiť zo slov a vyhlásení? :D
aj Hitler hovoril to čo si myslela väčšina nemcov.. a ako to dopadlo? treba skutky vnímať.
no lebo ZSSR napadlo Poľsko v súbehu s nacistickým nemeckom. bez tejto spolupráce by si po svoje nešli.
veď to, ak vyhrajú, budeme ich mať na hraniciach.
len aby sa toho dožil, inak to bude zbytočné.
ano 4 roky tam nosí tajné odkazy z EU. :D :D :D
prečo si ho mám vážiť, kvôli funkcii?
:D nesie len hanbu. :D
My sme tiež boli kolaboranti a fašisti. .ale to sa už popiera lebo história sa mení.
Veď to, tvári sa to ako filcko, tvári sa to ako gašparko.. a pritom len ruský potkan. nie je sa čím chváliť, naozaj.
Aj ZSSR o 2 týždne neskôr. a?
Odporúčame