tie eurofondy nám zmrazia, fico položí Slovensko na kolená.
tie eurofondy nám zmrazia, fico položí Slovensko na kolená.
robo sa naučil používať silné slová a o to viac nič nerobí, lebo nepotrebuje. geriatria skanduje.
ako vidíš, čínske automobilky si konkurujú navzájom a to je dobre... položa samé seba, už robia dumping aj v rámci číny.. je to choré a našťastie neudržatľné.
tretina z tých čo tam fico nazvážal sa tých volieb ani nedožije.
Kedysi takto vykrikoval, že nám povie kto zabil Kuciaka a že budeme prekvapení.. no a prekvapení nie sme, lebo zase klamal. :D
Normálne mi je tých jednoduchých ľudí trošku ľúto. :D nemôžu za to. :D
vy a ostatná geriatria ste boli nazvážené na robertove výgrcky.
"skupiny nereprezentujúce pracujúcu triedu - tým myslel seba a svojich blízkych ktorých. :D
a čo by mal fantozzi keď sa hrá na ministra financií a nevie ani malovať? :D
vie dobre oblbovať teľce...
len babky budú sklamané. :D
roberto fantazíruje a nazvážané babky tlieskajú. :D
toaleta ruská odrodilá.
Len aby jeho nešľaktrafil... toľko jedu a nenávisti urobí svoje. :D
rovnaká uvolnená atmosféra bola v 1945 v Nemecku. :D
Majiteľ je Michal Voráček tiež vlastní Parlamentní listy a iné proruské sračkomety. a tak to tu aj vyzerá.
aha, takže kvôli tomu to roberto v noci trénoval.. aby našiel v base uplatnenie. :D
Trump je obchodník ako dežo z luníka.
čo chce vykecať.. 4 týždne porúšal pravidlá EU aby získal pár politických bodov a mohol natočiť videjká ako je u nás PHM lacnejšie ako v okolitých krajinách... teraz už také videjká nenatáča. na bielom koni do pekla raketovou rýchlosťou... lebo nenávidí Slovensko.
Ďakujeme. Krásny tímový výkon a super zápas.
Odporúčame