aspoň je pravdivý.
aspoň je pravdivý.
to či je niekto užitočný sa nemeria odrobením jednej nočnej.. roberto ju odrobil a užitočný nie je. načo by takto mali šaškovať aj iní?
mne je jedno čo vravíš... roberto je premiér a jeho úlohou nie je robiť bezvýznamné gestá, točiť videjká a robiť si fotky.. ale riadiť krajinu.. a to nerobí, zodpovednosti sa vyhýba, problémy nerieši... empatiu mám s ľuďmi ktorí si ju zaslúžia a nie so šašami, ktorí hrajú nepodarené divadlo.
čo tu píšeš za bludy.. ako to gesto komu pomohlo, čo komu prinieslo?
nie náhodou v Trenčianskej Teplej? si cca 40 km vedľa.
a čo keby radšej urobil niečo skutočne pre občana nie len nejaký bezvýznamný prejav? čo ti to prinieslo a dalo, že robert šaškoval na nočnej?
Presne tak, šikovných ľudí vyháňame a tí budujú hodnoty a pokrok iným krajinám... napríklad v ČR sú slováci najlepšie platenými zamestnancami... a určite nie a pásom...
Radičová, to tu už dlho nebolo. :D :D :D
to je ako s cintulom... tam ste tiež fabulovali o prepojení na opozíciu a končí to všetko ako gruzínsky puč. :D
povedal to robertovými ústami. :D :D :D
to povedal roberto.
za to dostanú pokutu ako každý iný subjekt ktorý tak urobí. načo sa tomu venuje premiér a vláda?
a ako sa to týka strany PS bola otázka, nie či je šimečka syn šimečkovej.
roberto ani vláda nemajú čas sa venovať nemocniciam... riešia šimečkovu mamu.
tak sa toho vyvaruj.
v tvojom príspevku som našiel len bludy. :D
každý kto poukazuje na prešľapy vlády je označovaný za nepriateľa, opozičníka a škodcu.
tu nejde o ačohentizmus. tu sa občan pýta, prečo náš robert nerobí tlačové besedy aj o voderadoch, prečo vládne komando nevyšetrovalo aj voderady a túto kauzu kde ide o 18 miliónov, ale robert, premiér a jeho vláda sa venuje šimečkovej mame v kauze cca 100 000 €.
netáraj, každú jednu kauzu koalície tu obhajujete a zľahčujete.. a to nie sú kauzy za 100 000 € ale v miliónoch.
nemá potrebu šaškovať ako naša influeserka Robert.
Odporúčame