Zablokuj vsetkych a diskutuj sam so sebou ako edo. :) budes vitaz a vzdy budes mat pravdu. :D ako edo.
Zablokuj vsetkych a diskutuj sam so sebou ako edo. :) budes vitaz a vzdy budes mat pravdu. :D ako edo.
Mali by tam byt dvaja. Chmelar moze kydat hocico a nikto ho nezastavi... oslava robertovej neschopnosti, ospravedlnovanie vsetkych robertovych chyb a zlyhani za kazdu cenu vzdy konciac kritikov opozicie za kazsu cenu aj bezdovodne. Vhodny je hocikto, neobdivujem nikoho ani medzi politikmi. Vyjadrujem svoj nazor, pohlad. Nehladam niekoho koho by som mal obdivovat.
To sa skurocne pytas? Fico je premier. Nema riesit simeckovu mamku ale ekonomiku, upadok, zebrotu ktoru buduje.
Hlavne, ked kritizuje fica a jeho vkadu tak to je len take opatrne hryzkanie zakoncene ostrou kritikou opozicie... takze tie jeho zaujate kydy treba vnimat v tomto kontexte. Ak by aspon raz vyjadril priamo a spracodlivo kritiku voci tejto neschopnej vlade, tak by nebol len susnozrutom. Ale ro nikdy z presvedcenia neurobi.
Vlada na cele s premierom kontroluju 3 faktury simeckovej mamy. Zasluzia si tie desattisicove platy :) ovce krochkaju.
Hovori co chces pocut tak je najlepsi. Ze trepe a vykruca sa ako mu pasuje vam neprekaza. :D
Co by mi mal ponuknut?
Chmelar jemne ako to je pre neho v pripade fica pravidlom naznacil, ze uz aj jemu je z fica na grc. V EU si z roberta robia vtipky a on sa vyvrsuje na Slovensku.
Fico nema co ponuknut, vyhorel. Tak simeckova mamka.
Zlicinci klamari a zlodeji urcuju co je spravne, zakonne a slusne... :D
To je bezne, kazdy sa brani ako mize... preco to riesi premier a vladne komando 2 roky?
No a ked ten poslanec zatal niekolko rozprav a nedovolil predniest prejavy viacerych poslancov... to bolo v poriadku, lebovy mozete.
Aj v hungarii bolo a najvacsi smrad skoncil... aj u nas tak bude.
Jedine v com je robo svetovy je chrapunstvo. Pred rokmi vykrikoval ze na rodinu sa neutoci. Jeho ovce skandovali... teraz na rodinu utoci a jeho ovce zase skanduju. Nememoruju. Fico samozrejme myslel, ze sa neutoci na jeho rodinu.
to huliak má zásluhy.
však vám kvôli tým zlodejinám idú zobrať akreditáciu na PPA...
no a niečo pre teba aby si tu nebol za tĺka:
§ 125
(1) Škodou malou sa rozumie škoda prevyšujúca sumu 700 eur. Škodou väčšou sa rozumie škoda prevyšujúca sumu 20 000 eur. Značnou škodou sa rozumie škoda prevyšujúca sumu 250 000 eur. Škodou veľkého rozsahu sa rozumie škoda prevyšujúca sumu 650 000 eur. Tieto hľadiská sa použijú rovnako na určenie výšky prospechu, hodnoty veci a rozsahu činu.
na tu máš troška rozumu:
§ 125
(1) Škodou malou sa rozumie škoda prevyšujúca sumu 700 eur. Škodou väčšou sa rozumie škoda prevyšujúca sumu 20 000 eur. Značnou škodou sa rozumie škoda prevyšujúca sumu 250 000 eur. Škodou veľkého rozsahu sa rozumie škoda prevyšujúca sumu 650 000 eur. Tieto hľadiská sa použijú rovnako na určenie výšky prospechu, hodnoty veci a rozsahu činu.
vzdelávaj sa, nefabuluj.
§ 125
(1) Škodou malou sa rozumie škoda prevyšujúca sumu 700 eur. Škodou väčšou sa rozumie škoda prevyšujúca sumu 20 000 eur. Značnou škodou sa rozumie škoda prevyšujúca sumu 250 000 eur. Škodou veľkého rozsahu sa rozumie škoda prevyšujúca sumu 650 000 eur. Tieto hľadiská sa použijú rovnako na určenie výšky prospechu, hodnoty veci a rozsahu činu.
ale klameš ako fico. :D
§ 125
(1) Škodou malou sa rozumie škoda prevyšujúca sumu 700 eur. Škodou väčšou sa rozumie škoda prevyšujúca sumu 20 000 eur. Značnou škodou sa rozumie škoda prevyšujúca sumu 250 000 eur. Škodou veľkého rozsahu sa rozumie škoda prevyšujúca sumu 650 000 eur. Tieto hľadiská sa použijú rovnako na určenie výšky prospechu, hodnoty veci a rozsahu činu.
Odporúčame