Mali by tam byt dvaja. Chmelar moze kydat hocico a nikto ho nezastavi... oslava robertovej neschopnosti, ospravedlnovanie vsetkych robertovych chyb a zlyhani za kazdu cenu vzdy konciac kritikov opozicie za kazsu cenu aj bezdovodne. Vhodny je hocikto, neobdivujem nikoho ani medzi politikmi. Vyjadrujem svoj nazor, pohlad. Nehladam niekoho koho by som mal obdivovat.

