Keby šimečkova mama nevystavila 3 faktúry, roberto by nerozkradol za 2 roky 17 miliárd €. :D
Keby šimečkova mama nevystavila 3 faktúry, roberto by nerozkradol za 2 roky 17 miliárd €. :D
len sa rozkrádajú stámilióny a vy riešite 0,1% z toho. :D :D :D
exekútor naháňa milión Slovákov.. a robeto rieši len jedného... prečo?
Fico je premiér. nie influenserka.
Keď nijak tak čo tu tliapeš že ju obhajoval....
no lebo to na čo má kompetencie nemá schopnosti.
tie ficove sliepky aj vajíčka vysedia od čakania na ficove prekvapenie. :D :D
aj Brhel spáchal zločin a je zaň odsúdený.. rieši ho roberto?
a keď kandidát na prezidenta dostane pôžičku do kapmane od sestry 300 000 má to utajiť ako smerák peťo. :D
tak to ani podmienka nebude, za 6 miliónovú zlodejinu dostal smerák brhel podmienku...
a ako ju teda obhajoval?
Ty by si sral do svojej postele keď môžeš do susedovej?
Kiss - na PPA je obvinený a stíhaný a teraz robí trestnú činnosť ako šéf finančnej správy... takáč ide zničiť poľnohospodárstvo aby ochránil smerácke zlodejiny na PPA. Roberto (roberto premiéro) rieši šimečkovu mamu z pozície premiéra namiesto Slovenska a jeho občanov. šutaj naháňa toho bývalého člena hlasu lebo mu redne z toho čo ferenčák na neho má... Prezident nosí zlaté reťaze ako cigánsky kráľ. no a takto si tu žijeme.. zlodeji a mafiáni riadia štát.
o tebe to vedeli aj bez internetu všetci. si bol prototyp :D
všetci tých rusov milujú. :D :D :D
nabehli ak kobylky. :D :D :D
Robeto namiesto Slovenska rieši šimečkovu mamu. načo je taký premiéro mafiáno?
tajné služby za súčasnej vlády obviňuje už aj koaličný politik, nielen šimečka.
hlavne treba zrišiť ficovu nadáciu jednota dôchodcov.. dostala od robeta 800 000 € za to že mu chodili na demonštrácie.
namiesto premiéra máme influeserku čo točí videjka a trolka čo rieši 5000 €. ani pampúšik bartek sa takto neznížil. :D
Odporúčame