elektrárne predal mečiar a potom fico. :D.
elektrárne predal mečiar a potom fico. :D.
keby tak kradli aj smeráci ako šimečkova rodina.. boli by sme najbohatšia krajina v EU.. ale sme najchudobnejšia.
poliaci majú priemenrý plat 2280.. prečo nejdú do žumpy aj oni ako my za fica?
Finančnú správu vedie Kiss - ten viedol PPA keď sa diali zlodejiny, kvôli ktorým teraz odoberú PPA akreditáciu... a na finančnej správe robí to isté..
slajády tu rozkrádajú smeráci. :D
Už aj danko stratil trpezlivosť.. ešte bude veselo a šimečkova mama to nezachráni... orbánov osud čaká aj nášho smrada.
roberto pôjde za orbánom, ani šimečkova mama ho nezachráni. :D
s pánom bohom idem od vás... uč sa aj ty.. roberto už chytá tóninu. D
ale to aj celá smerácka rodina je toxická... a musíme to živiť a trpieť.
len si treba uvedomiť, že fico vládne..
rating nám znížili kvôli šimečkovej 3 faktúram, ale ako povedal laco fantozzi, je to OK. :D
ako preceda povedal, sú to jeho blízki.. ano môže za svojich zlodejov.
kali urobil kšeft za 56 miliárd... vytvoril najbohatšieho zbrojára na svete.
ok. tu nám ale padá ekonomika a vláda čekuje šimečkovu mamu a jej 3 faktúry... :D
10 rokov? váš brhel ukradol 6 miliónov a dostal podmienku. :D
Vládna žumpa plní programové vyhlásenie vlády:
"Vláda vytvorí podmienky pre hlasovanie poštou aj pre voľby prezidenta Slovenskej republiky pre voľby, ktoré sa uskutočnia v roku 2029"
ja som urobil ctrl-c , ctrl - v.. z programového vyhlásenia ficoid. :D
môže fico pomôcť autobusmi... to nielen na mdž zvážať. :D
Vláda vytvorí podmienky pre hlasovanie poštou aj pre voľby prezidenta Slovenskej republiky pre voľby, ktoré sa uskutočnia v roku 2029
Odporúčame