Herci maju rovnake pravo starat sa do politiky ako ktokolvek iny..
Herci maju rovnake pravo starat sa do politiky ako ktokolvek iny..
Ale ked zije standardne ako nas robert s frajerkami, je to ok. :)
Ako moze byt niekto ateista? Tak ze pouziva rozum a neveri slepo hlucho.
Takze vlada uz poziadala o doveru a nerobi si z ustavy toaletny papier. :)
Co tu zase magoris tupotiny... Ustavna vacsina je 90 poslancov.
Nieco k chmelarovi? Ked hovori co chces pocut tak ani nevadi ze klame a zavadza. :)
Je to tak. Podla chmelara nema mimoparlamentna strana so 4 % pravo ziadat referendum. Zabudol, ze v referende nejde o strany ale o pravo obcana aj ak by to bol len 1 obcan a splnil podmienky a zozbieral podpisy ma pravo. Susnozrut je demagog a zavadzac.
Boli casy ked mal menej priestotu a aspon sa trochu snazil byt objektivny. Nomentalne je to cisty ficov troll.
Ked to robil roberto tiez ste to kritizovali?
Chmelar sa opat predviedol ako plnohodnotny clen ficovej uderky. Utoky, urazky a dennodenne hnojenie na caputovu boli kritika a to ze je pelegrini prazdny kabat s ficova podrztaska je utok na post prezidenta. Dochadza mi, ze odchod z pozicie ficovho poradcu je dalsi z ficovych planov, moze teraz sirit tieto sra.ky.
takže fotka nebude.. a čo na to naša influeserka roberto. :D
a ešte okrem iného, že korona je strašná choroba. :D
o tom rozhodol fico pred pár rokmi.
a teraz to tvrdíte vy....
Kde bol panprezident doteraz? ani som nepostrehol, že ho máme.
Budeme vyrábať zbrane a okopávať zemiaky... pri takejto vládnej žumpe sa na viac nezmôžeme.
a tí čo si za bývalej vlády išli nohy polámať za predčasné voľby ich nechcú dovoliť teraz. :D aký je medzi nimi rozdiel. :D
Ficov odkaz do budúcnosti: S pánom bohom pôjdem od Vás.. :D
Ale fico bol prvý a dokonca 2 krát. :D
Pôsobí veľmi jemne a sympaticky. Nech sa jej darí.
Odporúčame