Roberto by sa mal ísť do Španielska učiť, čo je to mať suverénny postoj... nie škodiť EU na príkaz kremľa.
Roberto by sa mal ísť do Španielska učiť, čo je to mať suverénny postoj... nie škodiť EU na príkaz kremľa.
no a ty to máš popletené prirodzene odjakživa.
ropa bude, len nie ruská a roberto nebude na tom profitovať.
fúha, dezolát rieši hospodrástvo.. no najskôr by sme mali odísť z EU ako praví vlastenci, vtedy bude naše hospodárstvo rozkvitať. :D
krásne zhrnuté... keď po voľbách bude utekať bude musieť kanálmi. :D
Ty si ten ich vzťah zle pochopil.. putin si dáva podmienky aby mu tí dvaja mohli lízať zadok.
keď Ukrajina blokuje ruské suroviny je to vlastenectvo.
Staci nekolaborovat s putinom.
a nie je? ty si sa zúčastnil v roku 2022 na eštokovom referende? :D
to každý kariérny diplomat. Diplomati idú naprieč vládam.
robíte z toho vedu. :D :D pritom to je prirodzené.
Eštok zahviezdil...v roku 2022 bolo vypísané referendum o predčasných voľbách... s úsmevom na tvári tam magoril tupotiny. :D
Ja by som Robertovi nedovolil prelet do Moskvy ani nad Slovenskom. :D Jedine ak jednosmerný....
Cibuľu teda zbombardovali? nechliapal a nepáchal trestnú činnosť...
Litva a Lotyšsko nedovolia predsedovi vlády Robertovi Ficovi (Smer) preletieť cez ich územie pri lete do Moskvy..
roberto, o rok a pol už takéto problémy mať nebudeš, budeš sa môcť do Moskvy presťahovať na trvalo... s pánom bohom pôjdeš od nás...
neviem ako sa volá ale má vo svojej firme tie čínske roboty a má to z prvej ruky nakoľko je to oblasť jeho biznisu... bolo to cca o 9:00 hod na TA3 môžeš si to pozrieť. Každopádne, je to človek, ktorý má víziu a možnosti a vie ako sa dá ísť vpred a preto je aj úspešný... teľce ako ty, čo si myslia, že okopávaním zemiakov môže byť Slovensko konkurencieschopné, tomu ale nemôžu porozumieť.
Ako čína do dobehla nás, môžeme kľudne aj my dobehnúť čínu len musí byť na tom záujem treba na tom začať aktívne pracovať. S robertom to nepôjde nakoľko on ekonomike a podnikateľskému prostrediiu nerozumie a ani nik kto je s ním loajálny, kamenický je ekonomický analfabet väčší ako matovič.
ty si predviedol ako to nepôjde, lebo máš mantinely zaostalosti... tvojím štýlom by to číňania nedotiahli tam kde sú...
a z toho dôvodu to treba tým čo nevolia vládne strany čo najviac sťažiť a skomplikovať a zdražiť.
Pred hodinkou bol na TA3 dokument s našim investorom v oblasti AI a IT a povedal, že čína je v tomto popredu ale nie až tak ako je to prezentované vo videách a v propagande... máme šancu v tejto oblasti zabrať a byť významným hráčom - my Slovensko, ale bez podpory vlády to nepôjde...
takže treba zmeniť vládu a presmerovať finančné toky od oligarcie smerom do IT a AI.
NO Čečensko russia zdevastovala do poslednej budovy ako to robí teraz na Ukrajine.. .niet sa čo čudovať, že je tam chudoba.
celá Európa chce zaútočiť na Russiu ale neurobila to, a russia nechcela zaútočiť na Ukrajinu ale urobila to. :D :D :D
Z toho vyplýva, že celá Európa sú vojnoví štváči aj keď nezaútočili len o tom rusoidi papagája, a Putin je mierotvorca lebo vraždí na Ukrajine. :D :D :D
tak to je teda riadna zmena z 200 na 300 eur. Nech to dajú aspoň na úroveň minimálnej mzdy.
Odporúčame