Podaj trestne oznamenie na mna, pretoze tymto sa k jej vyroku , ze antivaxeri sú tupelá jednoznacne hlasim a vrejne ju za to chvalim
Podaj trestne oznamenie na mna, pretoze tymto sa k jej vyroku , ze antivaxeri sú tupelá jednoznacne hlasim a vrejne ju za to chvalim
Lenže Nemecko ich tam chce mať!
Oni totiž sú niečo úplne iné ako Rusi.
Ufnukanec. Ako sa vy vykadrujete na adtesu tych, co vam nie su symapticki.
Raz vam niekto nastavi zrkadlo a ste z toho celi dokakani
Platí ho štát ktorému si odviedol dane zo zákona. V opačnom prípade by som mohol rozkazovať každému dôchodcovi ktorému ide dôchodok z mojich daní a odvodov.
Ty voči mne nie si žiaden šéf , ty si úplné ho...
Nie su to tvoje peniaze. A tvoja zamestnankyna? :-))))) Zasa si si dal viac borovicky ako znesies
Ty maj úctu k nej. Hovorí nedostáva zadarmo ale za prácu , ktorú pre vás Tupelá odvádza.
Ale vytočí. Stačí si pozrieť tie vaše reakcie, koľkí ste sa v tom našli...
Pekne vas tu pritomnych pomenovala.
TUPELÁ
Patrí vám to!
Ďakujem, že si vysvetlil V čom spočíva ich "odbornosť"
Pozor, pozor! Opice od dezolatov si nasli svoju "vedecko-odbornu reprezentaciu" a ziadaju o "dialog".
Ako vieš, že sú to odborníci , že niečomu rozumejú? Že sa sami nazvali odborníkmi?
Tak ked na to vyzvalo Koznilium odbornikov, tak to predpokladam, ze teraz fasisti ako Fico, Blaha, Kotleba vyzvu svojich priaznivcov aby sa dali ockovat
Fico do bolasy, Pellegrini do basy , Kotleba ten je už aj odsúdený, kto bude viesť dezolátoff do jesennej revolúcie?
Nože si sadni vo svojich zahnojených gumákoch a prezraď súradnice tej vôňe, z ktorej pochádaš ty...
Co ze robis?
IT PM?
Veď ty ani nevieš čo to znamená A čo má projekt manažér v náplni práce.
Nesrabduj! Alebo chceš tvrdiť, že dezolát dokáže vykonávať aj nejakú prácu?
Ty tomu prd rozumies, aby si vedel posudit, ktory sw. je lepsi a ktory horsi
V jednom príspevku niečo popierať a na záver to priznať, to dokáže iba tupý dezolát
A čuduješ sa? Myslíš že oni to robia pre nejaké ideály? Veď oni tam chodia len na to , aby sa nejako zabavili v tých svojich biednych ničomných životoch. To isté ako futbaloví ultras...
Ty nešťastníci nemajú nijaké vyššie ideály, za ktoré by im stálo za to bojovať aj v zlom počasí, ako sme tam my stáli v novembri 1989 hoci aj husto snežilo...
Títo sa potrebujú len vyvrieskať vulgárnymi nadávkami , vyventilovať napádaním slušných ľudí a novinárov, terorizovať vodičov skákaním po karosériách, blokovať dopravu. Zberba
Odporúčame