Síce som Matoviča nikdy nevolil, ale rôzne jeho netradičné nápady, s ktorými do nepríčetnosti vie vytáčať dezolátov, s tým ma vždy pobaví...
Síce som Matoviča nikdy nevolil, ale rôzne jeho netradičné nápady, s ktorými do nepríčetnosti vie vytáčať dezolátov, s tým ma vždy pobaví...
Máš možnosť si to v zmysle zákona o slobodnom prístupe k informáciám overiť
Smiešny HOAX.
Upresnenie adresy žiadne, žiadna overiteľnosť.
Na fotke nie je viac ako nejaký papier, ktorý si môže doma vytlačiť každý, za nejakým sklom, aké má na okne každý.
Kľudne to môže byť okenná tabuľa na paneláku v Snine
Ako si opovažuješ takto nazývať prezidentku republiky, ty chrapúň!?!
Čo sa nadrapuješ, iných "odborníkov" ako tých s čipovinami na Zem a vek na svojej strane nemáš.
Pod zvladnutim by som si predstavoval bateriu vodnych diel, ktore by splachli ten dezolatny sajrajt, ked blokoval cesty
Musis byt strasne nestastny clovek, strasne vela negativnej energie je v tebe a ta sa uvolnuje v podobe tych nechutnych nenavistnych sraciek, ktorymi su zasrate vsetky debaty, kde sa objavis.
Preco mas v profilovej fotke skareho ruskeho trpazlika?
Jasne sudruzenko, preto maju USA najviac nositelov Nobelovych cien, kazdorocne najviac vedeckych objavov a patentov.
To ty mas plnu hlavu bolsevickych
Mas myslenie obmedzene ruskou mentalitou, aby si pochopil, ze to tak nie je
hej, britský "novinár" - zamestnanec ruskej televizie RT - propagandistickeho nastroja Kremla vo svete.
Slusny clovek by do propagandistickeho nastroja diktatorskeho rezimu pracovat nesiel.
V US je demokracia, tam nepotrebuju nijaku debillnu propagandu ake maju KGB diktatori.
Primitvny nenavistny clanok,, snaziaci sa zapalit pritiamericky flame, dufam, ze ten zbabely autor, co sa pod to ani neodvazi podpisat sa uz citi lepsie.
Idiotský hoax.
Za tie vakcíny ručí výrobca rovnako ako ručia iní výrobcovia za akékoľvek iné vakcíny proti iným vírusom.
Neexistuje vakcína bez vedľajších účinkov (zmienených v príbalovom letáku), a tie pokiaľ nastanú žiaden výrobca neodškodňuje.
Nikdy nikto netvrdil , že zaočkovaní za žiadnych okolností nemôžu prenášať vírus.
Avšak prenášajú ho 10 krát menej ako nezaočkovaní
Američan zosmiešňoval vakcíny, teraz zomrel na covid. Máme len nezaočkovaných pacientov, vraví lekár z nemocnice v Los Angeles
Odporúčame