Si trapny rusacik. Od letu Apolla 8 roku 1968 Rusko za USA beznadejne zaostava. Ludi nikdy nedokazali dostat dalej ako na nizku obeznu drahu Zeme. Ti zufalci mali problem sa spajat na obeznej drahe, ked uz amici jazdili rovermi po Mesiaci.
Ale asi s tebou nema vyznam sa hadat, dezolati ako ty v rakcii vzdy zadru nejaku konspiracnu stupiditu.

