Nie, tak to si založ lepšie okuliare.
Len jeden meter od teba čo sa nachádza?
Ten procesor cez ktorý sem tie sračky posielaš ten je odkiaľ, internet na ktorý to píšeš vznikol kde, žiarovka ktorá ti na to svieti vznikla kde, písmenká na tej klávesnici tie sú rozmiestnené podľa toho ako to vyhovovalo akémusi američanovi, monitor do ktorého čumíš je na základe patentov ktoré vyvinuli kde?
A keď už sme u tých tvojich reaktorov , prvý jadrový reaktor na svete vznikol kde? Dúfam že tie jeho nepodá kováčske kópie čo sa pokúšajú vyrábať Rusi a čo máme bohužiaľ u nás V prevádzke neukážu takú kvalitu ako ten v Černobyle


