Sny boli trestne iba za komančov , milý súdruh.
Sny boli trestne iba za komančov , milý súdruh.
Kolaps zdravotnictva, co najviac mrtvych - sen mafie, trasucej sa pred basou, ze takto odputaju pozornost od vlastnych zlocinov a privolaju predcasne volby, ktore ich maju zachranit.
Este nejakeho "analytika" typu Totha alebo Zitneho sa chodte opytat
To je fuk, ze to zmenili az dnes a nahle, podla miestnych dezolatov o tom malo nase MZV informovat uz pred 2 tyzdnami!!!!
Ako Ficovci, nenavrhnete odvolat chorvatsku vladu? Ved to je dyskrymynacya
Aky mas dokaz ze podnikal nakupoval kseftol on a nie jeho manzelka? Ze kteren Blaha povedal?
Za vasich milovanych komunistov bola 100% zaockovanost, tak by ste mali byt radi, ze to bude takmer ako za vasich milovanych komunistov
Ty patris do Pinelky na uzevrete oddelenie, ty nebezpecny sialenec
Asi ako ked Blaha obvini Matovicovu manzelku z ucasti na nejakom podvode, ze...?
Ale ja viem, to je v proriadku, pretoze vy mate privilegium spinit inych bez dokazov
Nespravna otazka. Dokazove bremeno je na strane navrhovatela.
Otazka mala zniet - Preukazal navrhovatel (Blaha) odporcovi (Matovicovi), ze taky email nedostal?
Zaco sa ma Matovic ospravedlnovat? Zato, ze dostal mail o tom ako Blaha mydlil barana?
Ved ten Blaha tou zalobou vlastne obvinuje sam seba,
Rozsudok nie je pravomocny, Matovic sa odvola
... aby nakoniec pravoplatny rozsudok nebol, ze Blaha sa ma ospravelnit baranovi
Fico zjavne v Delte vidi spojenca, robi vsetko proti ockovaniu co sa len da.
Jeho cielom su opat tisice nakazenych a stovky mrtvych denne, preplnene nemocnice , lockdowny, skratka mizeria, cim horsia tym lepsie. Aby potom vyhlasoval, ze za vsetko moze vlada a ze treba predcasne volby (ktore ho maju len tak mimochodom uchranit od basy).
Najotrasnejsia je ta stupidita mnohych ludi, ktoru mu tuto idiotsky schizofrennu propagandu to zeru a nevedia si dat dokopy, ze 1+1=2
Za tie vakcíny výrobca neručí o nič menej ako za akékoľvek iné vakcíny.
Zaočkovaní vírus roznášajú neporovnateľne menej ako nezaočkovaní, toto je dokázané!
Hlavne zapad musi od mrzkeho KGBackeho tyrana prestat nakupovat ropu a plyn.
To je ta vec, coho sa fakt boji.
To uz tak chodiu, ze blbci stoja spolocnost prachy. Niekedy je lepsie obetovat radsej hned par desiatok eur ako neskor tisice, az tu hnusobu zasa roznesu blbci po celom Slovensku
Odporúčame