Ked som bol prijaty na stvorrocne studium, tak sa to stalo s vedomim jasnych pravidiel, stavených študijným poriadkom, znamym mi uz v case mojho prijatia, ze mozem byt v urcitych pripadoch vyhodeny. Ak tie pripady nastali, potom nemám čo mamietať...
Ak by sa volebne obdobie skratilo niektorym z ústavou podpísaných mechanizmom, kedy môže prezidentka rozpustiť NRSR a vypísať nové voľby (napr. dlhodobá neuznášaniaschopnosť NSRS) potom by som proti predčasným voľbám nemohol namietať ani slovíčko a ani by som nenamietal.
Ale nikde v ústave nenájdeš , že by sa to mohlo stať prostredníctvom referenda.


