Fico sa obul do Čaputovej?
Jaj, myslel som, že na ňu vyliezol?!
Fico sa obul do Čaputovej?
Jaj, myslel som, že na ňu vyliezol?!
A chlapci boli zaočkovaní, jakou vakcínou, majú komplet očkovanie - 3 dávka?
Očkovanie nezaberá?
Čvarga sľubovala lepší život a pritom to vyzerá na biedu.
Všetko zdražuje!
Ten Trnavský "odroň" minul na očkovaciu lotériu, rozdal zdravotníkom po 350 EUR , železničiarom po 300 EUR a dôchodcom 200 až 300 EUR a ostatní dostanú veľké 0 , alebo omrvinky ...
A vraj vláda reformy?!
Nuž čo, vláda myslí na občanov ako ich odrať, či obrať o všetko?!
Politici by si mali zmraziť platy a pre nízke príjmi obyvateľov, by mala vláda kompenzovať "regulované" výdavky.
Ak je Fico ešte zdatný šuhaj, mohli by byť petle mechle? Načo sa iba obúvať do Zuzky, Zuzičky?!
Alebo už je v ofsajde?
A pozítivíta bude zase stúpať?!
Jak obul, čo jej vliezol do peliška?
Aj mne sa uľavilo, pri čítaní tohoto sofistikovaného príbehu - spackanej reformy.
Hej, Slovensko narástlo v korupcií a s ľudmi depresiou.
I nechuťou pri pohľade na túto "úžasné" decimovanú vládu.
Stančík tomu hovorí reputácia? Cvok...
Čo nato Šeliga? Nebude môcť si lognúť?!
Už je ich dvadsať? Bože, dokedy to budú počítať?
Svet sa točí už cca 3 roky s pandémiou, alebo je to masáž mozgov?
Svetlo na konci tunela po očkovaní, sľubovali asi pred rokom...
Aká je šanca, že prídeme o 458 miliónov z plánu obnovy?
Veľká!
Zase na niekto nabalí.
Prosím, aby bolo myslené aj na mňa.
Premiér a minister školstva sú za otvorenie? Ja som za ich odvolanie a arrivederci. Pa, pa "IDI-OTI."
Reputácia Slovenska od diletantskej vlády? To je, ako "cvokárna."
Všetci o tom hovoria, ale nikto o tom nevie?
Takto Edko paškál , vodka, ja som za odvolanie celej vlády i otvorenie a vypísanie predčasných volieb.
Tieto boľševické noviny, už dávno nie sú objektívne médium.
"PRAVDA" je servilná, často upravuje i maže kritické príspevky a postrehy.
Počet maximálne 1000 znakov, je niekedy málo a chýba možnosť vložiť obrázky atď.
Avšak vo všeobecnosti, je to zaujímavé a nepostrádateľné médium.
Prokeš to napísal prijateľné, ibaže slovo Pravda nevystihuje realitu.
Tento papagajčo môže, tak Lukašenkový vylízať prdel. A to hezký, od podlahy?!
Tak, ako to je Šulín? Zmatkovič Ťa nazve "idiotom" a Ty mu "vylížeš," zadnú časť?!
Alebo je to "fajka mieru," so psychopatom?
Koalícia sa rozpadne a budú nové voľby.
Predpoklady Hulína sú pomätené?!
Odporúčame