Nevidím takmer žiadne prínosy tejto Dohody pre Slovenska (bezpečnostné, ekonomické). Vidím len veľa rizík a negatív.
Najmä keď sa dočasnosť zvykne pretransformovať v trvalý jav.
Viď už 75 ročná prítomnosť amerických vojakov v Európe.
Nevidím takmer žiadne prínosy tejto Dohody pre Slovenska (bezpečnostné, ekonomické). Vidím len veľa rizík a negatív.
Najmä keď sa dočasnosť zvykne pretransformovať v trvalý jav.
Viď už 75 ročná prítomnosť amerických vojakov v Európe.
Bezpečnosť SR neohrozuje dohoda s USA, ale politika zapredancov.
To je informácia, na ktorú sme všetci čakali.
Pýtam sa však, čo príde po tejto mutácií?
Nový život, alebo nebodaj "uškrtenie" slobody života?
A demokracia, už je v prdeli?
Politika Smeru ohrozuje bezpečnosť? A čo ĽSNS? Ale k veci.
To, že Fico robí možné i nemožné, návratu k moci je evidentné. Lenže prekvapujúce je, že nemalé percento cca 15 - 20 % populácie na Slovensku mu verí?!
Narozdiel od OĽaNO, ktoré je nebezpečné sektársky. A i pre nevydané - abnormálneho, predsedu strany.
Ako môže zdiskreditovaný minister, ktorý nazve občanov "živly, frustrované opičky," verejne vyzývať ostatných opozičných politikov, že "nikdy nebudú kandidovať do žiadnej verejnej funkcie a ani len nečuchnú o politiku“,
keď nie je sám dôveryhodný?!
Keby bol chlap, už teraz "bandita" odstúpi...
Pokiaľ nemá čo rozumné povedať tento extravagantný politik je dobré, že tam nepôjde.
"Opička" holohlavý "bandita" do výzvy Dohody o obrannej spolupráci medzi SR a USA, zabudol zakomponovať, "Kráľovské videní" prezidentky.
Pani prezidentka je od počiatku zjav, ktorý sa o takéto hlbšie ponory usiluje.
Zaujímavá verejná výzva od "holohlavej opičky." Ibaže Fico nikdy nato neprístupní? Prečo?
Pretože kým " holohlavý bandita" vyzýva, Fico je už tri kroky vred...
Dnes sme sa dozvedeli na TA3 od vyšinutého Zmatkoviča, že prezidentka je necharakterná, že Fico s Pellegrinim sú "mafiáni" a že napr. Žilinka je sklamaním?
Iba nie je prekvapením, že to hovorí psychopat?!
Šeliga je 7419 dôvodov, prečo by mal teraz zabojovať o „otvorení kultúry.“ Za slušné Slovensko
A čo, Edko sleduje čas, kedy to zabalí? https://ipravda.sk/res/2021/12/26/thumbs/edu…
JOJ, tak to by si Slovensko vydýchlo?! Pretože potom, padá celá vláda.
No len neviem, čo by potom robil Zmatkovič? Nahrával "kámošou," Prochádzku a spol.?
Žilinka, Žilinka prečo stále Žilinka?
Tí "babráci" čo sú teraz pri moci, nevedeli koho volia?
Alebo im leží v "žalúdku" preto, že vidí ich "prechmaty?"
A teraz sa vraj usilujú o to, ako sa ho "zbaviť..."
Železnice Slovenskej republiky /ZSSK/? To je manažment korupcie a rozbujnenej administratívy?!
Keď tu 40 rokov okupovali Rusky vojaci, vtedy komunisti - Fico bol jej členom, nepožadovali referendum?!
Dnes tento "boľševický" buldog požaduje všetko, čo stranu Smer privedie opäť k moci...
Populista FICO exceluje.
S dôveryhodnosťou Slovenska hazardujú, aj niektorí súčastí predstavitelia koalície typu Zmatkovič, Mafiózo, Filoména atď.
Toto kedy budú "zapredaní," europoslanci riešiť?
Či má Žilinka politické ambície, nateraz nie je podstatné. Pretože ho volila ústavná väčšina v parlamente, súčasná koalícia i opozícia. I keď, hlavným aktérom bol GUČÍK.
Žilinka bravúrne svojim "extempore," reflektuje na celkový marazmus Slovenskej politiky.
Nastoľuje nový štýl komunikácie prokuratúry i pohľadu na spravodlivosť?!
Je zaujímavé, ako sa zapredanec mení.
Najprv toto videnie zaznamenal u Fica.
Teraz, mu je dobrá už i Fatima?!
Ten zásadný obrad je v pointe, "SVIŇA."
Prečo iba covid? Útok v Miloslave mohol zapríčiniť aj "dusivá" atmosféra v spoločnosti a celková jej klíma.
V kontexte politickej, ale i "výtlak" zákazu vychádzania?!
Odporúčame