Za kráľovský plat bude i poddanosť, súdržnosť, zdravý rozum, disciplína a ohľaduplnosť.
Iba neviem: „Každý z nás je dôležitý?"
Za kráľovský plat bude i poddanosť, súdržnosť, zdravý rozum, disciplína a ohľaduplnosť.
Iba neviem: „Každý z nás je dôležitý?"
Zdá sa, že UDERNIK sa nakazil od "poloblázna" Zmatkoviča, potí táraniny a bludy?!
Škoda, že prezidentka volená občanmi v Novoročnom posolstve, nespomenula niečo o demokracií a slobode.
Alebo pandémia Koronavírusu je zámienkou, na redukciu slobody a voľného pohybu?
To koľko rokov ešte budeme počúvať: zákaz vychádzania, lockdown, núdzový stav a pod.
Otom bola "revolúcia" v roku 1989 v kontexte súčastnosti, ako "oklieštiť" demokraciu a S L O B O D U ?!
Potom by sme všetci boli v kazajke a "šéfoval" by nám poloblázon?
Prosby, poddanosť, súdržnosť a realita...
Skutočné štátnické gesto - rok 2021.
V marci už bolo tých prúserov až sabotáží toľko, že Matovič ako premiér musel jednoducho skončiť. Ale keďže krehké ego zlého narcistného psychopata by naozajstný zaslúžený koniec neunieslo, vytrucoval si post ministra fianncií, aby mohol pokračovať vo svojom infantilnom diletantstve. Bolo to mimoriadne smiešne samé o sebe, ale jeho podržtaškovia nad to ešte aj drístali o štátnickom geste.
------------------------------------------------ -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ---------
Ťažko povedať či je smiešnejšia Matovičova predstava o vyvodzovaní osobnej zodpovednosti, alebo beznádejní servilní tragédi ako Heger a Šeliga, ktorí ho po tom všetkom ešte aj chvália za úžasné štátnické gesto.
...zachovať si ľudskú tvár. Tie slová adresovala Magorovičovi? Napríklad nerobme iným to, čo nechceme, aby iní robili nám.“ Myslela tým Zmatkovičov bozk smrtí?
„V momentoch, kedy sa dostanú k slovu sebeckosť, nevraživosť, či dokonca nenávisť, sme odrazu najzraniteľnejší. = V L Á D A SR?
A Zmatkovič má čo rozumné povedať?
Niečo som prehliadol?
INKOGNITO sa dalo pozerať a bol aj humor i smiech.
Bohdalky je už veľa a všade.
Čaputová: Pri poddanskom zmýšľaní vníma človek všetky obmedzenia iba ako údel, ktorý mu bol daný zhora.
Pekný Novoročný príhovor - v kontexte abstrakčnej zábavy, vítania nového roka?!
Lenže p. prezidentka, už to trvá cca 3 roky a poddanosť sa objektívne stráca.
Obzvlášť, keď občan vidí aj diletantské počiny vlády, roztržky, nekoncepčnosť a porušovanie pandemických opatrení, od samotných jej predkladateľov.
A potom nám bolo asi pred rokom sľúbené, že očkovanie na Covid 19 je potrebné, pretože budeme vidieť koniec tunela?! Zatiaľ vidíme,nekonečné očkovanie, značné úmrtia, "poloblázna" vo vláde a ministra zdravotníctva, ktorý si užíva "rozkoše" v OMÁNE ...
Prosby: Myslime nie poddansky, ale kráľovsky. Boli adresované vláde a vládnej koalície?
Pretože to čo tu predvádzajú "papaláši," je často za hranicou morálky a etiky?!
Hlavné, že to požadujú od bežných občanov a sami, nejdú príkladom.
Reštrikcie by mohla hlava štátu nariadiť Lengvarskému, ktorý si užíva v Ománe a Zmatkovičovi za "harakiri:"
Príhovor hlavy štátu sa niesol v znamení prosieb,. Nie však nastolenia faktických riečení. Pretože deštrukčná vláda niči prvky pravného štátu.
A prezidentka iba nastolila frázy o súdržnosti, zdravom rozume, disciplíne a ohľaduplnosti.
Je bezmocná?!
Poddane sa správa nezodpovedný minister zdravotníctva, ktorý počas prebiehajúcej nekončiacej - pandémie COVID 19, si užíva v Ománe.
Aj nekompetentný minister financií, ktorý je exponované "bláznivý" a pretože nerozumné hospodári so štátnou kasou.
"Kráľovská juchta" mohla v Novoročnom prejave spomenúť, na nutnosť konzistentnej a príčetnej vlády.
Ktorá občanov nebude traumatizovať - "šokovou terapiou," nelogických a stále sa meniacich nariadení i opatrení.
To, že množstvo ľudí sa ocitlo v existenčných problémoch a máme cca 14 tisíc obetí na KORONAVÍRUS, zato je zodpovedná aj terajšia nedôverná vláda. Ktorá sa zaoberá sama sebou a nerieši dostatočne problémy občanov.
A v neposlednom rade i hlava štátu. Nestačí iba polemizovať, ale konať!
"Áno, žijeme náročné obdobie, ktoré si od nás vyžaduje zdravý rozum, disciplínu a ohľaduplnosť.“
Ak však chceme, aby to občan pochopil a vedel akceptovať, nato potrebujeme v čele štátu hodnoverných predstaviteľov. A nie hochštaplerov?!
Podľa niektorých čitateľov cca 2 400 pacientov v nemocniciach je málo nato , aby Slovenské nemocnice praskali vo švíkoch?!
Nemocnice nepraskajú vo švíkoch, vo švíkoch praskali v polovici decembra, kedy bolo v nemocniciach viac ako 3600 pacientov s ťažkým priebehom. Teraz ich tam je niečo cez 2300. Píše: tiskarienka.
Generál Lengvarský to pos-ral. Ak by mal morálny etalón , tak po návrate Silvestrovskej zábave slnkom zaliateho Ománu - podá demisiu.
Je cynické a prinajmenšom chrapúnske, ak ústavný činiteľ a minister zdravotníctva, ktorý má isť príkladom v dodržiavaní pandemických opatrení si ide "vyvaľovať šunky," do zahraničia.
Zákaz vychádzania trvá i na Silvestra. Ó, aké prozaické!
Platí to však iba, pre bežných občanov?
Pretože minister Lengvarský v čase pandémie, keď nemocnice praskajú vo švíkoch, si vyvaľuje šunky v Ománe.
Čo nato hlasné "trúby" dodržiavania nariadení, prezidentka Čaputová a premiér Heger?
Tento rok je najlepšia hodina dejepisu, ktorú môžu generácie, ktoré neprešli nacizmom a komunizmom, dostať. Je krásne vidieť, ako sa šírením strachu a klamstiev dá predstieraným konaním dobra pripraviť spoločnosť o slobodu za hlasného spokojného hýkotu väčšiny ľudí. Krásny vzhľad pre tých, ktorí nech doteraz nechápali, ako sa hrôzy minulosti mohli stať.
"PF 2022" Šťastný nový rok.
Bodka a svetlo na konci tunela, sľubovali. Teraz je vakcína takmer povinnosť.
Rekordne zaočkované Portugalsko má rekordné počty nakazených.
Rekordne nepreočkované Rumunsko má minimálne počty nakazených a práve včera sa v tzv. cestovateľskej mape dostalo medzi zelené krajiny.
Čo viac k tomu dodať?
"No veď už politikov a nimi najatým tzv. expertom nikto neverí. Od začiatku covidového problému bolo takmer všetko, čo hlásali, čisté klamstvo. A väčšina občanov to prekukla veľmi skoro. Preto musel prísť na rad brutálny nátlak na očkovanie, obmedzovanie osobnej slobody a diskrimináciu časti občanov, ktorí sa nechcú podvoliť. Dávno už nejde o zdravie, len a len o posilnenie moci štátu a absolútnu kontrolu ľudí."
Žitný:
Podľa mňa k tomu došlo tak, ako sa vraví, že sa zídu nesprávne okolnosti v nesprávnom čase. Viem, že to nebolo plánované, pomstychtivé alebo by tých bacharov niekto poslal ako trestné komando.
Vo väzbe je denný režim, on v čase, keď nemal ležať na posteli, na nej ležal a bachar ho cez okienko vyzval, aby dodržiaval poriadok. Lučanský mu odpovedal, že sa necíti dobre a ostane ležať. Došlo k nejakej ostrej výmene názorov a nastúpili bachari. Došlo k strkaniu, zrazili ho k zemi a dokopali. V nemocnici, keď ho priviezli, eskorta mu kázala si sadnúť, on odmietol, tak ho zrazili na zem, na dlažbu, kde si brutálne udrel hlavu a stratil vedomie.
Vládni politici sa správajú ako socha spravodlivosti so zaviazanými očami a pritom je v nej psychopat, sexuálny deviant s niekoľkými zlodejmi duševných práv, plagiátormi. Toto považujú za obraz zmeny, po ktorej sa toľko predtým volalo? Čo tam robí Zmatkovič? Je to "morálny pád," na jeho mieste by som mal ráno problém sa pozrieť do zrkadla.
SaS a Za ľudí v januári nechcú predĺžiť, zákaz vychádzania?
Najprv by musel byť zrušení núdzoví stav a potom, obe strany sa k tejto veci správajú ako, "predaná nevesta."
Koľko krát už proklamovali, že to nepodporia a v praxi znova zaň zahlasovali?!
Magorovič sľúbil "očistu" spoločnosti a pozatváranie podľa neho, Smeráckej mafie. Vláda lepší život a prezidentka vymenovala v marci 2020 nevydanú vládu.
A výsledok? Máme abnormálnu vládu s politickým "harašením."
Rok 2021 bol rokom nevydaných "bláznových" rozmerov "miništranta" - bývalého premiéra a ministra financií. Takého "diletanta" Slovensko ešte hádam ani nemalo?!
V súčastnosti je spoločnosť s toho všetkého natoľko traumatizovaná, že Fico a Pellegrini sú na výslní a "Marťanovia" s vlády sú zatracovaní, nenávidení a často i znevažovaní. V roku 2020 zomrel generál Lučanský a spoločnosť stále nepozná pravdu, PREČO?
Nato všetko tu máme pandémiu, ktorá nám všetkým zmenila život.
I preto Slovensko potrebuje nutné, stabilizovať politický i spoločenský život a NOVÉ VOĽBY.
Aby vznikla emancipovaná vláda, ktorá tento marazmus zastaví a občanom dá novú nádej...
Všetkým prajem krásneho Silvestra a šťastný Nový rok 2022.
Zrejme sa nikdy nedozvieme, aká bola skutočná pravda, úmrtia generála Lučanského?
Jedno je však isté milý Milan, nikdy na Teba nezabudneme!
Stratégia tejto vraždy je jasná, spravili to tesne pred Silvestrom, lebo vedia, že ľudia si to budú menej všímať v rámci emócií s blížiacim sa novým rokom.
Takže ja by som chcel zaželať do nového roka všetkým najmä zdravý rozum, správnu intuíciu pri ďalších voľbách zodpovednosť a s tým už môže prísť aj ozajstná demokracia, láska, normálny život spoločnosti, poriadok a budú môcť voľne dýchať možno aj slušní a čestní ľudia, nielen podvodníci, plagiátori, korupčníci a falošní herci v politike!! Zatiaľ to ale vypadá na pravý opak!!! Že by ľudia milovali teror, klamstvo, faloš, podvodníkov a vraždenie???
A nezabúdajte, ako hovoria naši bratia Česi: “ slzy lžou“, a diabol môže mať aj anjelskú tvár!!!
Česť pán generál SR.
Odporúčame