Čaputová sa po Hegerovi stretne aj s Ficom, Kollárom a Pellegrinim?
Dúfam, že všetkým menovaným "vytrie" zrak, alebo oni jej šupinu?
Čaputová sa po Hegerovi stretne aj s Ficom, Kollárom a Pellegrinim?
Dúfam, že všetkým menovaným "vytrie" zrak, alebo oni jej šupinu?
Za rast "dôvery" Fica a Kotlebu je súčasna "dimenzovaná" vláda a abnormálne excesy, cirkusanta Zmatkoviča.
Čím dlhšie bude táto "zvrátená" vláda pri moci, tým rýchlejšie bude Smer rásť.
Smero/Hlas má našliapnuté k víťazným voľbách a je možné, že i k ústavnej väčšine?!
alCIAda si špión alebo drbna?
Najväčší populisti a zločinecká skupina si polepšujú k dôveryhodnosti Fico a Kotleba . To je zbierka? A podržtaška Pelle je Smerák ako vyšitý.
Objaví sa, že Fico je totálny klamár, populista a ako sa sám priznal "mafián"?!
Slizký demagóg a populista Pellegrini, je po prezidentke najnedôveryhodnejší politik?
nieNWO: dement si Ty. p. Šeliga je naproti Tebe vzdelaný človek. Náckovia a Smeráci šíria zlo a nenávisť.
Vždy je lepší politik Juraj Šeliga ako stupídny, farizejský Pellegrini a ožran "mafián" Fico?!
Jurko požiadaj Pikulca nech si zbalí kufre. A potom zmeň orientáciu u Pelleho možno nájdeš teplé miestečko?!
Starý Žiga je Hlaso Smer alebo Smero Hlas?
Chudák Zmatkovič je chorý človek, preto sa mu snívajú psychopatické sci-fi.
Zatiaľ, príde čas keď bude suspendovaný.
A prečo až teraz? Vyzerá to tak, že niekto pochybil...
Je to fraška!
Najskôr musí odísť Roman Mikulec. A potom bude na ťahu Boris Kollár.
Vojnu v policajno-bezpečnostných zložkách nevyrieši odborná pracovná komisia, ale rázne politické rozhodnutia.
A Matovič nech ukáže "plagát" svojím plagiátorstvom.
Bláha: „Roman Mikulec nemá čo robiť na svojom mieste. Roman Mikulece má len jediné miesto, a to je basa."
Zmatkovič ukázal, že väčšieho "blázna" sme na poste ministra financií, ešte nemali.
Je to politik excelent, pre psychiatriu?!
homerhs: Ty si buď tak hlúpy alebo naivný, keď tu splietaš čo je SIS a aké je jej poslanie?
Ja som nikdy nebol, ani som nevolil OĽaNO to za prvé.
V príspevku som iba uviedol môj pohľad na SIS. Tým nikomu na rozdiel od Teba nevsugerujem, že môj názor na danú vec je profesionálny pohľad. Vyjadrujem iba svoj názor., ako to vidím ja. Prípadné ako sa na vec pozerajú bežní občania.
Homerhs: si chudák keď Ťa rozhodí diskusia...
Slovenská informačná služba /SIS/ neinformuje, ale kriminalizuje, sleduje a zavádza...
Už dávno by mala byť zrušená, alebo aspoň zreformovaná.
Odporúčame