Komisia pripravila desatoro?
A čo, prikázaní?
Komisia pripravila desatoro?
A čo, prikázaní?
LubkoZ píšeš veľa a často citát, chýba pointu.
Za rozvrat právneho štátu je zodpovedný i TT dilino.
To je iba rétorika politika, ktorý zrejmé nemá chrbtovú kosť.
Moc je pre neho tak dôležitá, ako preťahovanie ľahkých žien?!
Ficova aktivita a motivácia, je v týchto dnes obrovská. Vie, ak sa nedostane k moci, tak skončí vo väzení?!
Je hanbou Slovenska, že mafiózo je na poste predsedu parlamentu, psychopat bývalým premiérom a financ "majster."
Pripravuje sa spolupráca Hlas a Sme rodina? Nie?
Tak prečo v diskusných reláciách pravidelné sa objavujú spolu Kolár a Pellegrini?
Skôr si myslím, že Pellegrini svoje ambície k spolupráci zakrýva, ako orientáciu k...
Tak Pelle, Fico a Kollár, niečo na voličov hrajú a pripravujú...
Dúfam, že Kováčik nedopadne ako Lučanský?
Fico opäť v parlamente vyzýva: „Najprirodzenejšia spolupráca je spolupráca Smeru a Hlasu, to budem opakovať stále,“
A čo Pellegrini robí drahoty?
Alebo je dráha nevesta, ako jeho kamarát Kollár?
Kollár vie že odchádza a smeruje k spolupráci s Pellem. Len potrebuje ešte s nepríjemnýť koalícii život.
Predčasné parlamentné voľby sú už na dosah. Zrejme začiatkom budúceho roku?!
Huxley Alldous Tvoje názory sú tak primitívne, že je škoda ich komentovať.
Ak Najvyšší súd potvrdí rozsudok nad Kováčikom, Fico sa koalícií odplatí "mostumsilou."
Fico nezabúda, je zákerný a pomstychtivý.
Kollár si rázne pýta to, čo chce a neváha používať vydieranie.
LubkoZ: právny štát je Hranol s Pellem?
Bratislavská krajská prokuratúra, generálna prokuratúra, SIS a policajná inšpekcia poslali sudkyni Záleskej za ostatné dni kopec jasných signálov, ako má rozhodnúť .. tak držme palce p. Ficovi. k jeho vyjadreniu: Súdny proces s Kováčikom bol „monsterproces.“
A čo na to Pelle?
Policajný prezident Hamran: Mafia zatiaľ vyhráva, ale budeme bojovať.
Odporúčame