Rapaňa hlúpejší ako boľševik - Hranol, už nemôže byť nikto viac. Ledaže majú niečo spoločne so Zmatkovičom.
Rapaňa hlúpejší ako boľševik - Hranol, už nemôže byť nikto viac. Ledaže majú niečo spoločne so Zmatkovičom.
Matovič je ako Fico a Fico - je ako Matovič.
Obaja sú najhorší , nebezpeční politici.
Sú egocentrickí, darebáci a všade kde prídu rozsievajú zlo a nenávisť.
Prekvapujúce je, že ich voliči im to tolerujú a je zvláštne i akceptujú?!
lokoliq: Tvoje príspevky sú plné nenávisti a diletantské.
Často majú atribúty nacionalistického blúznenia a primitivizmu.
Pellegrini je slizký odroň, hraje na všetky strany. Je to populista a demagóg.
Ten pre získanie stratenej moci, urobí všetko. Spojí sa s Kollárom a aj Sulíkom?!
p. prezidentka si nemala buldoga nebezpečného Hranola pozvať. Je to politik, ktorý šíri zlo a nenávisť ako Kotleba.
On birmovaný komunista sa jej ešte vyhráža, že povolá do ulíc ...
Tento ožral už mal sedieť v chládku.
Ten slizký Pellegrini klamal a zavádzal. Je to populista a nebezpečný politik, ako Zmatkovič.
Leidy pičvortová Verča, ak nevie rozumné komentovať výroky prezidentky, nech račej mlčí...
Boj bezpečnostných zložkách je p. Remišová bezprecedentní.
Mediálna masáž propagandy Hlasu: Pellegrini na Ta3, Tomáš STV1 a Saková TV Markíza.
Pellegrini je ako Fico hovorí iba to, čo ľudia chcú počuť.
Klame, podvádza a demagogický zavádza.
Pellegrini diskutuje na TA3 so Sulíkom.
Takého klamára, populistu a demagóga Slovensko ešte nemalo ako je Pellegrini.
Čo slovo to klamstvo a zavádzanie...
"Kajúcnik sa pred Bohom priznáva dobrovoľne, lebo cíti výčitky svedomia; „kajúcnik“ pred vyšetrovateľom sa priznáva na prvom mieste pod tlakom dôkazov a možno neskôr v dôsledku výčitiek svedomia," kto je kajúcnik pre políciu a kto pre cirkev?
Zuzano, Zuzka, Zuzička volanie nepomôže, iba rázne a rozhodne konanie. Vypísanie referenda o predčasných voľbách a rozlúčka s psychopatom Patrovičom a jeho neschopného nasledovníka na poste predsedu.
Keď sa vráti aj poverený riaditeľ inšpekcie na svoje miesto, tak by mal okamžite všetkých Višváderov a Santusové postaviť mimo službu na 60 percent platu a začať s nimi konanie o prepustení zo služobného pomeru.
Tá bratislavská prokuratúra je tá, kde čaká na svoje teple miestečko aj ta Fickova priateľka? Tá, ktorá nedokáže preukázať všetky svoje hmotne statky? Tak to už vraví za všetko...
LubkoZ bráni skorumpovaných Smeráckych zločincoch?!
LubkoZ Ty si tak hlúpy ilustrátor, že škoda je Tvoje "bontóny" komentovať.
Smeráci sa ľudom arogantné vysmievajú do oči a sú populisti a demagógovia.
Blaha je primitívny diletant a Pedro125 má ako vždy nočnú službu?
Fico s Blahom majú ilúziu, že vraj teraz by mali prepustiť s väzenia najväčších korupčných zločincov Gašpara, Kováčika, Kičuru a spol ?!
Pri tejto schizofrenickej vláde by som sa nečudoval, keby druhý život po Ficovi dostal i Kočner?!
To bude zase prskanie a grcanie na tlačovke birmovaného plexisklom obitého uja. Dnes jeho pečeň dostane zase zabrať.
Praje sa pekný víkend pán Róbert F.
Odporúčame