Šeliga by to nemal sebareflexiu konštatovať, ale mal by sa podieľať na novom premiérovi.
Šeliga by to nemal sebareflexiu konštatovať, ale mal by sa podieľať na novom premiérovi.
Kollár odchádza z koalície? Áno, Matovič na čele vlády je hotová katastrofa. Ešte horšie je, ak sa poslanec a primátor Hlohovca vzdá možnosti, boja za odstúpenie nekompetentného premiéra?!
Pellegrini vyzýva vládu na demisiu, aby sa tento farizej a populista dostal k moci.
Smerácki väznení papaláši, sa tým dostanú na slobodu?!
Matovič všetkým nas/ral, "šašo" o tom vie, nič si však s toho nerobí?! Kto ho volil, nech si to teraz vyžerie...
Krajčí a Matovič je potrebné vyvodiť politickú zodpovednosť a odstúpiť!
No konečne Monča je doma. Smer a jeho Hlas sa už dočkajú výslužky v podobe kajúcnika a hlásenia politického uväznenia?!
Nebohému Lučanskému už dajte pokoj a venujme sa schizofrenickému Matovičovi.
Angažoval sa vo viacerých kauzách.
Matovič sa neustále utápa v spore so Sulíkom, ktorý nikoho nezaujíma. Je to malé uplakané decko, ktorému sa rozbila hračka, ale rodičia ho nenaučili, že rozbitá hračka nie je koniec sveta. A dookola tu máme obsesiu AG testmi, ktoré používame v rozpore s návodom na použitie, v rozpore s tým, ako ho používa celý svet... a výsledky predsa vidíme, netreba sa už zamýšľať, či to funguje alebo nie.
Robíme 8-10 tis. PCR testov, karanténa je fantazmagória. Do karantény šlo v tomto roku cca 150 tis. ľudí, polícia skontrolovala 1800 a v 1/3 prípadov zistila porušenie... takže tu máme desiatky tisíc nakazených chodiacich po svete.
Toto všetko je zásadné zlyhanie toho, kto osobne vyhlásil, že si berie celú zodpovednosť na seba + jeho.
A kto aj v tejto chvíli vyťahuje graf, podľa ktorého AG testovanie zaberá a za situáciu môže Sulík. To už je paranoja.
Potrebujeme manažéra, ktorý nemá problém vybrať si hovorcu, ktorý nemá problém počúvať názory iných a ktorý nemá problém počuť kritický hlas.
Matovič sa neustále utápa v spore so Sulíkom, ktorý nikoho nezaujíma. Je to malé uplakané decko, ktorému sa rozbila hračka, ale rodičia ho nenaučili, že rozbitá hračka nie je koniec sveta. A dookola tu máme obsesiu AG testmi, ktoré používame v rozpore s návodom na použitie, v rozpore s tým, ako ho používa celý svet... a výsledky predsa vidíme, netreba sa už zamýšľať, či to funguje alebo nie.
Robíme 8-10 tis. PCR testov, karanténa je fantazmagória. Do karantény šlo v tomto roku cca 150 tis. ľudí, polícia skontrolovala 1800 a v 1/3 prípadov zistila porušenie... takže tu máme desiatky tisíc nakazených chodiacich po svete.
Toto všetko je zásadné zlyhanie toho, kto osobne vyhlásil, že si berie celú zodpovednosť na seba + jeho.
A kto aj v tejto chvíli vyťahuje graf, podľa ktorého AG testovanie zaberá a za situáciu môže Sulík. To už je paranoja.
Potrebujeme manažéra, ktorý nemá problém vybrať si hovorcu, ktorý nemá problém počúvať názory iných a ktorý nemá problém počuť kritický hlas.
Matovič sa neustále utápa v spore so Sulíkom, ktorý nikoho nezaujíma. Je to malé uplakané decko, ktorému sa rozbila hračka, ale rodičia ho nenaučili, že rozbitá hračka nie je koniec sveta. A dookola tu máme obsesiu AG testmi, ktoré používame v rozpore s návodom na použitie, v rozpore s tým, ako ho používa celý svet... a výsledky predsa vidíme, netreba sa už zamýšľať, či to funguje alebo nie.
Robíme 8-10 tis. PCR testov, karanténa je fantazmagória. Do karantény šlo v tomto roku cca 150 tis. ľudí, polícia skontrolovala 1800 a v 1/3 prípadov zistila porušenie... takže tu máme desiatky tisíc nakazených chodiacich po svete.
Toto všetko je zásadné zlyhanie toho, kto osobne vyhlásil, že si berie celú zodpovednosť na seba + jeho.
A kto aj v tejto chvíli vyťahuje graf, podľa ktorého AG testovanie zaberá a za situáciu môže Sulík. To už je paranoja.
Potrebujeme manažéra, ktorý nemá problém vybrať si hovorcu, ktorý nemá problém počúvať názory iných a ktorý nemá problém počuť kritický hlas.
Matovič predpovedá tisícky nových obetí?
Nonsens!
Premiér by mal predpovedať nádej, lepší život a spoločnosť zjednocovať. Neblúzniť, nebyť konšpiratívnych zlých správ...
Novozvolený špeciálny prokurátor.
Kauza Böhm: Otázniky a pochybenia...
Jeden korupční prípad, šesť mŕtvych svedkov! Exšéf polície a teraz muž blízky Kočnerovi spáchali sebevraždu?
Matovič predpokladá a predpovedá...? A berie ho niekto vážne?
Mal by vyvodiť politickú zodpovednosť a porúčať sa do zabudnutia?!
Opatrenia prišli neskoro, tvrdý lockdown mal byť schválený pred Vianocami, včetne uzatvorenia všetkých relevantných podnikov a závodov.
Za tento nepriaznivý pandemický stav nesie zodpovednosť vláda a hlavne jej neschopný premiér.
Remišovej jediný liek je lebo Fico a Ficov názor je často v intenciách racionálneho, trojnásobného rozhľadeného premiéra a politika.
Slováci neveria v lepší zajtrajšok?
Ak bude tento chaos opatrení proti pandémie Covid 19 pokračovať, tak s tohoto "svrabu" sa nevyhrabeme ani do konca tohoto roka?!
Čo je to za "tvrdý" lockdown keď pendleri majú stále výnimky a samotní politici porušujú nariadenia...
Čo je to za "tvrdý" lockdown keď pendleri majú stále výnimky a samotní politici porušujú nariadenia...
Ak bude tento chaos opatrení proti pandémie Covid 19 pokračovať, tak s tohoto "svrabu" sa nevyhrabeme ani do konca tohoto roka?!
Chaotický a nezmyselné prepracovaný covid automat, nezapína Zmatkovičovi svedomie odstúpiť.
Odporúčame