Za chaos je zodpovedný Matovič.
Predčasné voľby sú legitimný nástroj ako "odstrániť" s funkcie terajšieho nekompetentného premiéra.
Celá koalícia však nesie zodpovednosť, za psychické rozpoloženie a prešľapy, predsedu OĽaNO.
Za chaos je zodpovedný Matovič.
Predčasné voľby sú legitimný nástroj ako "odstrániť" s funkcie terajšieho nekompetentného premiéra.
Celá koalícia však nesie zodpovednosť, za psychické rozpoloženie a prešľapy, predsedu OĽaNO.
Pellegrini vzbudzuje veľa otázok Ficovho poskoka.
Hlas hlási, že Smer nepozná. A pritom obaja Fico a Pelle sú zodpovední za judášov - Smerákov v base.
Matovič? Všetci na neho nadávajú a on si s toho nič nerobí?!
Slovom je jedinečný, analfabetický - narcis.
Judáš sa zastrelil.
A Pellegrini Hlas zvyšuje náskok, Matovič a Sulík strácajú voličov.
Niečo nie je v poriadku, vyrušuje ma to. Vzbudzuje to veľa otázok, že Hlas donedávna v strane SMER - SD, je na čele v prieskumoch?!
Áno Pellegriniho Hlas a jeho farizejská "jedenástka" /bývalých poslaneckých Smerákov/, vzbudzuje veľa otázok.
Kto bude nasledovať...? Alebo, sme policajný štát?
Pellegriniho Hlas neohúril programom, ani víziou lepšieho života na Slovensku, tak aspoň neochvejnou kritikou na Matoviča. Jeho voličom to stačí, populistickou a demagogickou rétorikou - byť na čele...
Čo urobil Hlas a Pellegrini pre ľudí, že sú prví v prieskume verejnej mienky?
Nič!
Iba kritizujú Matoviča a podkopávajú vládu.
Pellegrini, Tomáš, Raši, Saková atď. 20 rokov v strane Smer kryli špinavosti a odrazu sú pevne na čele...?!
Hlas pevne na čele populizmu a demagógie.
Bez programu a avantgardných predsavzatí.
Zato volič stratil pamäť Smeráckej mafie, klientelizmu a deštrukcií právneho štátu - skorumpovaných sudcov, prokurátorov a polície...
Demagóg Pellegrini a jeho farizejská jedenástka pravidelné kritizujú, preháňajú a prehnané alibistickí predvádzajú abstraktné nesplniteľne úvahy a služby a ich voličom to stačí.
Sú proste "jedineční" populisti a fenomén na politickej scéne.
Ďuriš je to dobrá správa, len je čudné odvodnenie: Nezvládla som formu tlačovej konferencie, a preto vyznela ako frontálny útok na Veroniku Remišovú, čo mi je ľúto.
Hlas s Pellem rastú, aj keď program strany nepredstavili. Čo je fenomén na politickej scéne.
A „apolitické“ referendum chystajú nominanti Hlasu, Smeru a SNS, nachytali už aj "nestranné"odbory.
Sťažujte sa u vedcov si myslí Matovič.
A pritom on je zodpovedný, za zhoršujúci stav pandémie Korona. Je na čase, aby niesol politickú zodpovednosť za "nepototo" vlastnej neschopnosti...
Je nepochopiteľné, ako sa mohol psychický labilný človek, stať premiérom.
Bývalá ministerka vnútra Denisa Saková z Hlasu hovorí, že Jozefa Brhela videla „dva- až trikrát v živote, veľmi zbežne, pri nejakých spoločenských udalostiach“. Pre Plus 7 dní povedala, že si nespomenie, kto ich zoznámil, a ani na to, kedy sa stretli prvýkrát. Na otázku, či si s Brhelom tyká, povedala: „Neviem, myslím si, že nie. Myslím si, že som si s ním vykala.“
Matovič to "pos-ral" a teraz chce, aby mu výter urobili druhí...
Bez vetra sa ani... Nech sa porúča Remišová a "arivederči" by mohla urobiť aj prízemná Nikolsonová.
Pellegrini: Výmena vlády neznamená návrat mafie. To akože Pelle priznal, že v predchádzajúcej vláde a v strane Smer bola mafia?!
A prečo ju potom Pellegrini viac ako 20 rokov kryl?
Odporúčame