Otázka takto nestojí:
Matovič ako premiér? Totálne fiasko a fatálna chyba.
Alebo návrat mafie?
Otázka takto nestojí:
Matovič ako premiér? Totálne fiasko a fatálna chyba.
Alebo návrat mafie?
Krajčí predpokladá, že núdzový stav a zákaz vychádzania bude pokračovať.
Avšak epidemická situácia na Slovensku sa zlepšuje výraznejšie ako v okolitých štátoch.
Epidemická situácia na Slovensku sa zlepšuje výraznejšie ako v okolitých štátoch.
Epidemická situácia na Slovensku sa zlepšuje výraznejšie ako v okolitých štátoch
Termo Pelle kradne ako i ostatní v strane SMER/HLAS , ale stále kričia, to "my nie, to oni" s terajšej vlády?!
Teplý Pelle jedno káže a druhé robí. Hlaso Smer sa prezentuje v intenciách PAPALÁŠIZMU.
Vicino a Rapaňa teplého Pelleho obhajujú?! Aké šľachetné a príznačné boľševické...
Uvádzanie ľudí do omylu ako pracovná metóda Petra Pellegriniho.
HLASný SMER miluje vily a operetky!
Ďalší exot z hlasnej trúby SMERU sa tiež rád naparuje ako kohút na smetisku, aký je on dokonalý ľudský tvor. Pán Pellegrini teraz už môže bezpečne chodiť medzi občanov, je si istý, že po návšteve krajčírskeho majstra mu už gate nepadnú na zem, ktoré by mu mohli spôsobiť nežiaduce nepríjemnosti. Občanom gate nepadajú, mnohí majú šikovné manželky, ktorým na opravu gatí stačí ihla a niť, preto nemusia buntošiť krajčírov v čase zákazu vychádzania, ale za to mnohým padne sánka, aký veľký papaláš sa skrýva v opravených gatiach majúci sladké reči, keď dokázal naštartovať vládne lietadlo na Silvestra, aby si mohol v Drážďanoch pozrieť operetku Zem úsmevov.
Zmrzol nám z toho úsmev!
A čo Zmatkovič sa už otestoval, alebo iba tých poslušných 2,6 milióna osôb?
Kováčik je obeťou skorumpovaného Smeru/Hlasu. A Fico kryje korupčný strom?!
Náckovia už nie sú súdržní? Alebo idú v šlapajach neoslabenej "na oko" rozháranej strany SMER a jeho Hlasu?
Pelle sa už nemôže dočkať teplého miestečka?!
Na margo Zmatkoviča, vec je už stará asi 2 týždne a Hlas "trúby" až teraz?
Pellegriniho nemusím to však neznamená, že Matovič je lepši. Možno tak väčší hulvát a plagiátor.
Hlas silnie, pre neschopnosť Matoviča riadiť štát racionálne, kultivované a celospoločenskou objednávkou - mať "normálneho" premiéra.
Bodka, čiarka, výkričník...
Hrobárom vlády nie je opozícia , ale samotný jej premiér. Čím neskoršie si to uvedomia koaliční partneri, tým skôr budú predčasné parlamentné voľby?!
V sobotu otestovali v rámci skríningu 1,3 milióna ľudí?
No nie je to tak pravdou je, že museli sa dať otestovať, ak chcú normálne žiť?!
Ak bude testovanie zdarma i PCR testy prečo nie, ale len dobrovolné. Bez ultima a možných sankcií.
Hrobárom vlády nie je opozícia , ale samotný jej premiér. Čím neskoršie si to uvedomia koaliční partneri, tým skôr budú predčasné parlamentné voľby?!
Bodka, čiarka výkričník...
Hlas nič avantgardné nerobí, iba kritizuje Matoviča, avšak silnie v prieskumoch verejnej mienky?
No tak, to je fenomén Slovenskej politickej scény.
Pelle má dvere otvorené byť opätovným predsedom vlády?! Stačí, že E. Tomáš, Raši, Žiga, Saková ešte budú viac servírovať demagógiu i sarkazmu možného blahobytu a výhra je v malíčku...
Za "výtlak" ĽSNS a úspech KOLTEBOVCOV sú zodpovedné média a údajne demokratické "štátotvorné" strany.
Odporúčame