Vlado Dubnica neviem koho si volil Ty, ale ja nie som volič Matoviča.
Dubnica písať: Ste za debilov teraz, budete za debilov za mesiac, aj za 20 rokov.
Tych par malo inteligentnejsich z Vas to uz pochopilo, ta sprosta vacsina z Vas to nepochopi nikdy.
Aj ten Vas psychopaticky kapo Vas uz hodil cez palubu a vypisuje na FB statusy ako on vlastne Lucanskeho miloval.
Este stale Vam to nedochadza???
Co tu este robite ???
Na co ste tu ???
Vam este nepovedali aby ste tu uz prestali smrdiet ???
Nuž Vlado Dubnica takto sa prezentuje retardovaný človek. Zdá sa, Tvoja /ne/inteligencia Ti dáva zabrať?!
Nie si nácko alebo Smerák?


