Slovenskom jazyku malo pribudnúť nové slovo „matovičovať“ – bohapusto tárať, klamať a zavádzať.
Slovenskom jazyku malo pribudnúť nové slovo „matovičovať“ – bohapusto tárať, klamať a zavádzať.
Flicky od teplého Pelle, ste abnormálne mazaný a mafiozo...
a_ mafioso si, ako Pelle dobré mazaný, ale nič zaujímavé.
Si nebezpečný konšpirátor, grobovshchik.
nácko aaachtung, chovaj sa slušné a nebudiť vulgárny.
Pele, Male, Pellegrini to, že ste karierista je evidentné, veľmi, ale veľmi tužíte "ujo" byť opäť premiérom aj keď koaliční partneri Vás neakceptovali, bol ste pre nich premiérom, iba náhodu - ktorého vážne nebrali.
Keby nebolo "zlého" Fica, nikdy by slizký,konšpirátor a farizej Pelle nebol predsedom vlády. Bol ste už všetkým, len nie dobrý politik.
Bratislava včera zažila jeden z najväčších protivládnych protestov v modernej histórii Slovenska. Podľa pesimistických odhadov sa v tepnách hlavného mesta zišli tisícky ľudí, tie optimistické dokonca hovoria o desiatkach tisíc. A to aj napriek platnému zákazu zhromažďovania.
...a potom, že Matovič, je diktátor?!
Matovičova neznášanlivosť každého, kto vyjadrí svoj názor, začína byť nebezpečná.
Pellegrini zo strany SMER - SD teraz "falošný" Hlas - SD, Matoviča chce dostať z kresla a dosiahnuť predčasné voľby.
Účel neriešme, hlavne, že Pelle bude znova "teplým" premiérom.
Protestuje sa aj v Berlíne. Polícia na ignorovanie rúšok a odstupov reagovala vodným delom.
Polícia v nemeckom Berlíne zakročila proti demonštrantom, ktorí vo vládnej štvrti protestujú proti obmedzeniam zameraným proti šíreniu nového koronavírusu. Po tom, čo davy odmietli výzvy, aby si nasadili rúška a dodržiavali odstupy, použili policajti vodné delá. Policajní ťažkoodenci...
Na utorkových protestov prevažovali slušní ľudia. Ak im bude Matovič a Naď ďalej nadávať do luzy, dôsledky budú vážne.
Naď sa pokúsil jedným komentárom klesnúť na úroveň Lukašenka, keď protestujúcich 17 novembra 2020 nazval "opicami" a ...
Slovensko po 31 rokov Nežnej revolúcii je viac emancipované, hrdé a národné, aj keď s extrémistami a exponované s črtami mafie ex-komunistov, a skorumpovaných "špičiek"...
Zneužity 17 november? Však sa neoslavovalo, iba protestovalo, demonštrovalo a nadávalo.
Termo Pelle to nazval, že nie je proti, aby sa ľudia v tento deň "prechádzali" po námestí.
"ON" si však robil plebiscit - referendum, za návrat k moci premiéra.
Vystrašený Fico otočil November hore nohami.
https://a-static.projektn.sk/2020/11/IMG_627…
Fico, Mazurek, Čarnogurský starší, Slota mladší, predseda komunistov Hrdlička a predseda fašistov Kotleba – zoznam rečníkov počas utorňajších protestov netreba ďalej komentovať. Treba sa zamyslieť nad tým, čomu tu vlastne čelíme. Pretože oficiálny dôvod, ktorým sú protesty proti pandemickým opatreniam, je len zámienka.
Ten kontrast sa nedá prehliadnuť. Aj minuloročné okrúhle výročie Novembra oslavovali nahnevaní, lenže slobody chtiví občania. Teraz ich vystriedali síce tiež nahnevaní ľudia, ale často uprednostňujúci ideológie, ktoré slobodu tradične potierajú.
Prípadne takí, čo aplaudujú politikom, proti ktorým boli namierené podujatia spred roka.
Ficova smutná oslava.
Je smutné vidieť Roberta Fica, ako simuluje oslavu 17. novembra v čase, keď ľudí blízkych Smeru zatýkajú, lebo pustili zločin nebezpečne blízko k moci.
Pellegrini si november pripomenul svojim karieristickým referendom.
Vystrašený Fico otočil November hore nohami.
https://img.projektn.sk/wp-static/2020/11/IM…
Fico, Mazurek, Čarnogurský starší, Slota mladší, predseda komunistov Hrdlička a predseda fašistov Kotleba – zoznam rečníkov počas utorňajších protestov netreba ďalej komentovať. Treba sa zamyslieť nad tým, čomu tu vlastne čelíme. Pretože oficiálny dôvod, ktorým sú protesty proti pandemickým opatreniam, je len zámienka.
Ten kontrast sa nedá prehliadnuť. Aj minuloročné okrúhle výročie Novembra oslavovali nahnevaní, lenže slobody chtiví občania. Teraz ich vystriedali síce tiež nahnevaní ľudia, ale často uprednostňujúci ideológie, ktoré slobodu tradične potierajú.
Prípadne takí, čo aplaudujú politikom, proti ktorým boli namierené podujatia spred roka.
Ficova smutná oslava.
Je smutné vidieť Roberta Fica, ako simuluje oslavu 17. novembra v čase, keď ľudí blízkych Smeru zatýkajú, lebo pustili zločin nebezpečne blízko k moci.
"Luza" tisíce protestujúcich dnes ukázali premiérovi , že ich síce nasral, ale "prechádzky" po námestí boli vcelku pokojné, až na menšie predikcie nešvárov. A zabarikádovať v Trnave ulicu kde býva nemuseli. "Mali holé ruce." ...a Zmatkovič "ozbrojených" ochrancov zákona k SVIATKU, Za Slobodu a demokraciu.
Dnes boli protesty na "oslavu" pána z Trnavy. Nasral národ, ako ešte žiadni premiér,. Tak budme demokrati, nech ho každí chváli po-svojom...
Odporúčame