Breza ty zostaneš stále vyschnutou brezou. Máš diletanské úvahy ochroncou mafie strany Smer/Hlas. Skorupovaní ľudia budú stekať a vytvárať dojem " mi nič " to Tí druhý sú horší?!;
Breza ty zostaneš stále vyschnutou brezou. Máš diletanské úvahy ochroncou mafie strany Smer/Hlas. Skorupovaní ľudia budú stekať a vytvárať dojem " mi nič " to Tí druhý sú horší?!;
Fico beží, akoby mu šlo o slobodu.
„Musí na tom byť skutočne zle, keď sa uchyľuje ku krokom, ktoré sa mu pred štyrmi rokmi zdali pod úroveň.“
Fico beží, akoby mu šlo o slobodu.
„Musí na tom byť skutočne zle, keď sa uchyľuje ku krokom, ktoré sa mu pred štyrmi rokmi zdali pod úroveň.“
Svoje kompetencie vykonávam v rozsahu ústavy, no uvidíme...
Ešte päť dní… Čo sa bude diať 17. novembra na bratislavských námestiach?
Mazurek bude vykrikovať "Poď sem" a...
Takže 17. 11. sa nám v Bratislave na protestoch zíde asi "morálny a spoločenský odpad" zo Slovenska. Pretože Kotlebovci , Dankovci , Ficovci a futbaloví extrémisti nejak "láskaví" nie sú a zrejme sa s ničím s/ráť nebudú?!
Už tam bude chýbať len teplejší náčelník "papuču" Pellegrini a spol. s ručením obmedzením.
Tento spoločenský "elixír" bude tvrdiť, že "anarchia" je demokracia.
Dostanú čo si zaslúžia vodný klystír a ochladenie...
Ešte päť dní… Čo sa bude diať 17. novembra na bratislavských námestiach?
Mazurek bude vykrikovať "Poď sem" a...
Takže 17. 11. sa nám v Bratislave na protestoch zíde asi "morálny a spoločenský odpad" zo Slovenska. Pretože Kotlebovci , Dankovci , Ficovci a futbaloví extrémisti nejak "láskaví" nie sú a zrejme sa s ničím s/ráť nebudú?!
Už tam bude chýbať len teplejší náčelník "papuču" Pellegrini a spol. s ručením obmedzením.
Tento spoločenský "elixír" bude tvrdiť, že "anarchia" je demokracia.
Dostanú čo si zaslúžia vodný klystír a ochladenie...
HLASu neverím, je to len mladšie dravé krídlo SMERu, ktoré sa odtrhlo od starého Hranola. Dúfam, že sa HLAS nikdy nedostane k moci, lebo rozkradne Slovensko na súčiastky a už nikdy nedáme SR dokopy.
Netreba byť naivný. táto demagogická "zločinecká" skupina okolo Pellegriniho sa drží hesla - čím horšie pre Slovensko , tým lepšie pre nás.
Dôvod je jednoduchý, snažia sa destabilizovať situáciu spolu s Kotlebovcami a Ficom v nádeji , že budú nové voľby a budú mať šancu vyhnúť sa base za to , čo tu napáchali?!
Nackovia Kotleba a Mazúrek, tam už jednou nohou sú...
HLASu neverím, je to len mladšie dravé krídlo SMERu, ktoré sa odtrhlo od starého Hranola. Dúfam, že sa HLAS nikdy nedostane k moci, lebo rozkradne Slovensko na súčiastky a už nikdy nedáme SR dokopy.
Netreba byť naivný. táto zločinecká skupina okolo Pellegriniho sa drží hesla - čím horšie pre Slovensko , tým lepšie pre nás. dôvod je jednoduchý. snažia sa destabilizovať situáciu spolu s Kotlebovcami a Ficom v nádeji , že budú nové voľby a budú mať šancu vyhnúť sa base za to , čo tu napáchali. Nackovia Kotleba a Mazúrek tam už jednou nohou sú...
Pellegriniho Hlas je strana previazana na Ficov Smer a spoločne sú mafiansko korupčný Hlas demagógie a arogancie moci.
KľudasTy si paradox sám o sebe. Príklon sa k Pellemu a začni mu fúkať.
Škoda, že sa Pellegrini nesnažil povaliť zkorumpovanú vládu Smer - SD teraz falošný Hlas ktorá bola previazaná s mafiou na rôznych úrovniach spoločenského života. Pellegrini sa už nevie dočkať "teplého" miesta predsedu vlády.
Fantócy Pelle si asi myslí, že stačí opustiť navonok Smer a že všetko zlé bude zabudnuté.
Ficov Hlas dobré vie, že nielen zrádca, ale aj dobré mazaný politik, ktorý túži po moci.
Držať v ruke niečo "veľké a hrubé" sa termo Pellemu zachcelo?!
Nackovia, buzeranti, zlodeji a chuligáni...
Smerácka a Kotlebovie úderka sa tu predvádza ako nám to 17 novembra všetkým ukážu, kto je tu pánom? Táto chamrať, a lúzri, nám bude diktovať svoje fašistické a bolševické primitívne názory.
Ste hlupučky ak sa nazdávate, že si môžete robiť čo chcete? Aj demokracia má svoje mantinely a s chuligánmi a kriminálnikmi si poradí.
Táto vláda bola v demokratických voľbách zvolená a nejaký skorumpovaný Smer/Hlas ĽSNS nebudú devastovať štát a princípy slobody a demokracie.
Smerácku a Kotlebovskú mafiu pozatvarať aj Teba ezar za šírenie blbosti a demagógie.
A prečo by sa p. premiér neudržal pri moci, však bol v demokratických voľbách zvolený...
Farizej teploš Pelle vie ako na ovce. Zmatkovič je v tom slabý.
husky ..matelko..ser na to.. myslíš seba?
Fico, že je dosť posilnený, keď vyzýva premiéra, aby odvolal Sulíka. Vďaka médiám, vďaka úspešnému rozoštvávaniu ľudí od začiatku vládnutia koalície.
Vždy, keď vidím Fica jeho "zvratky a hnusné klamstvá"... Aby sme znova nechodili so zvesenými hlavami a s vedomím, že nám vládnu ľudia, ktorí sa neštítia ničoho, ani si za štátne peniaze zveľaďovať súkromné majetky (kým nemocnice a školy budú chátrať ďalej), ani fyzicky odstraňovať ,,nepohodlných,,
,,Najlepšie" bolo, keď Fico povedal, že Gašpar bol dobrý prezident PZ, lebo mal výsledky v boji proti mafii. To si z nás robí FICOvid srandu? A ešte spomenul, že tieto opatrenia vlády nemajú vo svete obdobu.
No ja si myslím, že vo svete nemá obdobu, aby zavreli celú policajnú špičku, špeciálneho prokurátora, 20 sudcov...mimochodom, rád by som vedel, o akej mafii to FICOvid hovoril, čo Gašpar mal také dobré výsledky..
Odporúčame