Je neuveriteľne, ako sa Fico zmenil. Ako predseda vlády 17 november nežnú revolúciu neuznával.
Teraz, ako opozičný boľševický politik národný sviatok Za slobodu a demokraciu, oslavuje.
Je neuveriteľne, ako sa Fico zmenil. Ako predseda vlády 17 november nežnú revolúciu neuznával.
Je neuveriteľne, ako sa Fico zmenil. Ako predseda vlády 17 november nežnú revolúciu neuznával.
Teraz ako opozičný boľševický politik národný sviatok Za slobodu a demokraciu, oslavuje.
Slyntoš - Slondoš a hlavu máš v poriadku, ale máš fatamorganické videnie?
Tisíce ľudí prichádzajú a Ty sedíš doma?
Alibista termo Pelle:
Na proteste sa nezúčastní, ale nebude vraj ľudom brániť "sa poprechádzať" po námestí.
Aké sú atribúty strany Smer teraz "falošný" Hlas - SD?
My sme boli v strane SMER - SD, ale sme sa s ňou už vysporiadali.
Ako? Stačí "prezliecť kabát" a sme "Nová strana - nový Hlas - SD, hlas ľudu...
Pellegrinimu sa zachcela návrat do "teplého" miesta, funkcie predsedu vlády?
A čo nato Fico? No, protestovať aspoň nateraz nebude. Pellegrini "zradca" je jeho záchranca, že sa do väzenia nedostane.
Pravda, ak to nebude politická objednávka, pretože Róberto prvý aj druhý, sú bezúhonní...?
"Slizký" Pellegrini sa vie demagogický rozhojniť. Má opäť pocit, že sa šliape po slobodách a právach občanov Slovenskej republiky.
A po čom šliapal SMER - SD / HLAS keď jeho "mafiánska a skorumpovaná "elita" je väzobné stíhaná?
Pellegrini si zrejme myslí, keď bol vyše 20 rokov podpredsedom strany Smer, že nemá podiel exemplárne na sprofanovanú "delegáciu" mafiánov typu Jankovská, Kičura, Trnka, Kovačík, Kočner, Kaliňák, Fico, Žiga , pozatváraných sudcov, prokurátorov a policajnú čvargu Gašpar, Slobodník, atď.
To za éry Fica a Pellegriniho nechceli zrušiť Kotlebovu stranu ĽSNS. Vtedy bola Sloboda a aj demokracia?
SMER a strana Hlas - SD má zrejme buď zlú pamäť, alebo nám budú fiškálne prezentovať, že "SOCIÁLNY DEMOKRATI" jedno kázali a druhé konali.
MÁME "SOCIÁLNE CÍTENIE" BOLA IBA FRÁZA, keď sa kradlo vo veľkom?!
Prepáčte p. Pellegrini, ale javíte sa ako politik ako keby ste tu na Slovensku 31 rokov od nežnej revolúcie nebol, alebo ste FARIZEJ - dobre mazaní...?!
Milí spoluobčania, dnes 17 novembra si pripomíname 31 výročie nežnej revolúcie.
Do ulíc pôjdu väčšinou /pre zákaz zhromažďovania v súvislosti pandémiou COVID 19/, fašisti, komunisti a mafia v podobe strany SMER - nie sociálna demokracia. Ficov "riťolez" Pellegrini, si chce udržať stále sa rastúce preferencie a dekórum, tak bude doma svietiť sviečky.
Kotlebov a Ficov elektorát s komunistami, budú dnes bojovať za zosadenie legitimnej vlády Igora Matoviča, ktorá bola zvolená v demokratických voľbách. Vysielajú do ulíc naprieč Slovenska "tisíce" chuligánov, fašistov a kolaborantov, aby zosadili terajšiu vládu.
Slušní a pokrokoví zmýšľajúci občania budú v úzadí, alebo doma sledovať, ako nám títo bojovníci "ZA slobodu a demokraciu" náckovia, boľševici a mafiánska "elita" strany SMER budú predvádzať svoje exponované správanie. Silou ničiť všetko, čo im prekáža v myslení a rozvíjaní v abstraktnom blahobytu slušných občanov.
MOR HO, poďme do toho, aby národ videl význam "Nežnej revolúcie."
Milí spoluobčania, dnes si pripomíname 31 výročie nežnej revolúcie, 17 novembra 1989.
Do ulíc pôjdu väčšinou /pre zákaz zhromažďovania v súvislosti ťažkou pandémiou COVID 19/, fašisti, komunisti a mafia v podobe strany SMER - nie sociálna demokracia. Ficov posluhovač Pellegrini, si chce udržať stále sa rastúce preferencie a dekórum, tak nebude stáť na námestí.
Kotlebov a Ficov elektorát s komunistami, budú dnes bojovať za zosadenie legitimnej vlády Igora Matoviča, ktorá boa zvolená v demokratických voľbách. Vysielajú do ulíc naprieč Slovenska "tisíce" chuligánov, fašistov a kolaborantov, aby zosadili terajšiu vládu.
Slušní a pokrokoví zmýšľajúci občania budú v úzadí, alebo doma sledovať, ako nám títo bojovníci "ZA slobodu a demokraciu" náckovia, boľševici a mafiánska "elita" strany SMER budú predvádzať svoje exponované správanie a silou ničiť všetko, čo im prekáža v myslení a rozvíjaní k abstraktnom blahobytu /ne/asociálov.
MOR HO, poďme do toho, aby národ videl SLOBODU !
náckovia vedia prejaviť názor bitkou, vulgarizmov a ponižovania.
Aj to je zakotvené v ústave úderník /cooal/ ?
Nedovoľme extrémistom a ochrancom mafie priživiť sa na odkaze 17. novembra.
Zajtra sa extrémisti do ulíc v Bratislave chystajú opäť. Protesty chcú okrem nich organizovať aj mimoparlamentná SNS a Smer Roberta Fica, ktorý politické manifestácie v uliciach zvyčajne kritizoval.
Prekážajú im vládne opatrenia, ktoré majú zastaviť koronakrízu.
Fico, vtedajší člen vládnej komunistickej strany, pritom o novembrovej revolúcii hovorí, že si ju ani nevšimol, a priaznivom ĽSNS zase prekáža, že vrátila demokratický systém, ktorí oni kritizujú.
"Ficovi tečie do topánok politicky aj trestnoprávne, a tak využíva akúkoľvek príležitosť, ako prekryť škandály Smeru."
"Zároveň si už chystá pôdu pred prípadným zadržaním, aby trestné stíhanie mohol prezentovať ako politické prenasledovanie."
November 89 si zaslúži "obdiv a úctu." Rozmýšľajme a rozprávajme o pravých hodnotách Nežnej revolúcie, odovzdávajme ich mladšej generácii nesfalšované a nedovoľme nikomu zneužiť túto prelomovú udalosť našich dejín!
ORGANIZÁTORI PROTESTU 17.11.2020 OČAKÁVAJÚ NA SLOVENSKU PREVRAT Kaliňák v kurze a smerom na námestia - OČISTEC
Dobre vedieť
17. novembra sa v Bratislave chystá pozoruhodné stretnutie. Na zajtrajšie 31. výročie začiatku Nežnej revolúcie sa do ulíc počas núdzového stavu chystajú futbaloví chuligáni, kotlebovci, smeráci, Andrej Danko a spol., a utešenú partičku doplnia komunisti.
Ako osláviť slobodu počas pandémie v krajine, v ktorej ju časť obyvateľstva spojila s hranicami svojho komfortu? Ako oslavovať, keď tí ktorí doteraz 17. november uznávali len ako povinné rétorické cvičenie, zneužívajú výročie zrodu demokracie na svoje vlastné politické prežitie?
Fico je v očakávaní predvolania, Kotleba čaká na verdikt Najvyššieho súdu a Pellegrini v zákryte zbiera všetko kolísavé, čo odpadlo od Fica.
Fašisti a komunisti si pre protestnú frašku za slobodu nemohli priať lepšieho premiéra. Nežná revolúcia priniesla v novembri 1989 slobodu, ťažšie je slobodu vysvetliť a ukázať, aká je krehká.
Stručný prejav, obsahovo málo hĺbavý a nič neadresné povedané.
KORONAKRÍZA A SLOBODA
November 1989, alebo nežná revolúcia.
Ak je niekto opakovane nútený robiť niečo, čo nie je v súlade s jeho slobodným rozhodnutím, vyvoláva to silnú averziu a aj neposlušnosť.
I v tomto kontexte si zajtra pripomenieme udalosť, ktorá Slovensko doviedla k samostatnému hrdému štátu a k demokracií.
Ani ja nie som spokojný so súčasným stavom nielen s pandemickou situáciou, ani s premiérom, ktorý de facto a de jure, sa podieľa na tom, že v spoločnosti prevláda frustrácia a nespokojnosť k tejto vláde.
Miesto toho, aby predseda vlády bol "posol dobrých správ" a spoločnosť zjednocoval, sám ju rozoštváva.
Na obranu tejto vlády však treba povedať, že čelí Koronavírusu v rozmeroch ktoré sme, ako mladý samostatný hrdý štát, ešte nezažili.
17. novembra oslávme štátny sviatok, Deň boja za slobodu a demokraciu, hrdé a s úctou. Odkaz revolúcie 1989 nech nás nakopme k novým aspektom.
Nedovoľme extrémistom a ochrancom mafie priživiť sa na odkaze 17. novembra.
ORGANIZÁTORI PROTESTU 17.11.2020 OČAKÁVAJÚ NA SLOVENSKU PREVRAT
OČISTEC Kaliňák v kurze a smerom na námestia.
Dobre vedieť,
17. novembra sa v Bratislave chystá pozoruhodné stretnutie. Na zajtrajšie 31. výročie začiatku Nežnej revolúcie sa do ulíc počas núdzového stavu chystajú futbaloví chuligáni, kotlebovci, smeráci, Andrej Danko a spol., a utešenú partičku doplnia komunisti.
Ako osláviť slobodu počas pandémie v krajine, v ktorej ju časť obyvateľstva spojila s hranicami svojho komfortu? Ako oslavovať, keď tí ktorí doteraz 17. november uznávali len ako povinné rétorické cvičenie, zneužívajú výročie zrodu demokracie na svoje vlastné politické prežitie?
Fico je v očakávaní predvolania, Kotleba čaká na verdikt Najvyššieho súdu a Pellegrini v zákryte zbiera všetko kolísavé, čo odpadlo od Fica.
Fašisti a komunisti si pre protestnú frašku za slobodu nemohli priať lepšieho premiéra. Nežná revolúcia priniesla v novembri 1989 slobodu, ťažšie je slobodu vysvetliť a ukázať, aká je krehká.
...mafia nerada hovorí o Ficovi a extrémisti, ako Kastmar.
Nedovoľme extrémistom a ochrancom mafie priživiť sa na odkaze 17. novembra.
Zajtra sa xtrémisti do ulíc v Bratislave chystajú opäť. Protesty chcú okrem nich organizovať aj mimoparlamentná SNS a Smer Roberta Fica, ktorý politické manifestácie v uliciach zvyčajne kritizoval. Prekážajú im vládne opatrenia, ktoré majú zastaviť koronakrízu.
Fico, vtedajší člen vládnej komunistickej strany, pritom o novembrovej revolúcii hovorí, že si ju ani nevšimol, a priaznivom ĽSNS zase prekáža, že vrátila demokratický systém, ktorí oni kritizujú.
"Ficovi tečie do topánok politicky aj trestnoprávne, a tak využíva akúkoľvek príležitosť, ako prekryť škandály Smeru,"
"Zároveň si už chystá pôdu pred prípadným zadržaním, aby trestné stíhanie mohol prezentovať ako politické prenasledovanie."
November 89 si zaslúži obdiv a úctu. Rozmýšľajme a rozprávajme o pravých hodnotách Nežnej revolúcie, odovzdávajme ich mladšej generácii nesfalšované a nedovoľme nikomu zneužiť túto prelomovú udalosť našich dejín!
https://uploads.disquscdn.com/images/f55ca91…
Výzva občanom a predstaviteľom opozície na rešpektovanie núdzového stavu a zákazu zhromažďovania s ohľadom na avizované protesty.
V utorok 17. novembra sa extrémisti do ulíc v Bratislave chystajú opäť. Protesty chcú okrem nich organizovať aj KSS, mimoparlamentná SNS a Smer Roberta Fica, ktorý politické manifestácie v uliciach zvyčajne kritizoval. Prekážajú im vládne opatrenia, ktoré majú zastaviť koronakrízu.
Fico, vtedajší člen vládnej komunistickej strany, pritom o novembrovej revolúcii hovorí, že si ju ani nevšimol, a priaznivom ĽSNS zase prekáža, že vrátila demokratický systém, ktorí oni kritizujú.
"Ficovi tečie do topánok politicky aj trestnoprávne, a tak využíva akúkoľvek príležitosť, ako prekryť škandály Smeru," hovorí politológ.
"Zároveň si už chystá pôdu pred prípadným zadržaním, aby trestné stíhanie mohol prezentovať ako politické prenasledovanie."
mat4, ak nemáš Kotlebovec a Ficiak relevantný argument, tak tárač nezmysly.
ORGANIZÁTORI PROTESTU 17.11.2020 OČAKÁVAJÚ NA SLOVENSKU PREVRAT ?!
Kaliňák v kurze a smerom na námestia.
Dobre vedieť
17. novembra sa v Bratislave chystá pozoruhodné stretnutie. Na zajtrajšie 31. výročie začiatku Nežnej revolúcie sa do ulíc počas núdzového stavu chystajú futbaloví chuligáni, kotlebovci, smeráci, Andrej Danko a spol., a utešenú partičku doplnia komunisti.
Ako osláviť slobodu počas pandémie v krajine, v ktorej ju časť obyvateľstva spojila s hranicami svojho komfortu? Ako oslavovať, keď tí ktorí doteraz 17. november uznávali len ako povinné rétorické cvičenie, zneužívajú výročie zrodu demokracie na svoje vlastné politické prežitie?
Fico je v očakávaní predvolania, Kotleba čaká na verdikt Najvyššieho súdu a Pellegrini v zákryte zbiera všetko kolísavé, čo odpadlo od Fica.
Fašisti a komunisti si pre protestnú frašku za slobodu nemohli priať lepšieho premiéra. Nežná revolúcia priniesla v novembri 1989 slobodu, ťažšie je slobodu vysvetliť a ukázať, aká je krehká.
Odporúčame