Nič, nejde mi otvoriť obrázok - presmerovanie nefunguje...
Nič, nejde mi otvoriť obrázok - presmerovanie nefunguje...
Neviem prečo sa píše iba o Matovičovi,
keď to je rozhodnutie celej vlády, ktorej členovia sú
Igor Matovič
predseda vlády
Štefan Holý
podpredseda vlády pre legislatívu a plánovanie
Veronika Remišová
podpredsedníčka vlády a ministerka pre regionálny rozvoj a investície
Richard Sulík
podpredseda vlády pre ekonomiku a minister hospodárstva SR
Roman Mikulec
minister vnútra
Eduard Heger
minister financií
Jaroslav Naď
minister obrany
Marek Krajčí
minister zdravotníctva
Natália Milanová
ministerka kultúry
Ján Mičovský
minister pôdohospodárstva
Ján Budaj
minister životného prostredia
Andrej Doležal
minister dopravy a výstavby
Milan Krajniak
minister práce, sociálnych vecí a rodiny
Branislav Gröhling
minister školstva, vedy, výskumu a športu
Ivan Korčok
minister zahraničných vecí a európskych záležitostí
Mária Kolíková
ministerka spravodlivosti
Neviem prečo sa píše iba o Matovičovi,
keď to je rozhodnutie celej vlády, ktorej členovia sú spolupáchatelia
Igor Matovič
predseda vlády
Štefan Holý
podpredseda vlády pre legislatívu a plánovanie
Veronika Remišová
podpredsedníčka vlády a ministerka pre regionálny rozvoj a investície
Richard Sulík
podpredseda vlády pre ekonomiku a minister hospodárstva SR
Roman Mikulec
minister vnútra
Eduard Heger
minister financií
Jaroslav Naď
minister obrany
Marek Krajčí
minister zdravotníctva
Natália Milanová
ministerka kultúry
Ján Mičovský
minister pôdohospodárstva
Ján Budaj
minister životného prostredia
Andrej Doležal
minister dopravy a výstavby
Milan Krajniak
minister práce, sociálnych vecí a rodiny
Branislav Gröhling
minister školstva, vedy, výskumu a športu
Ivan Korčok
minister zahraničných vecí a európskych záležitostí
Mária Kolíková
ministerka spravodlivosti
...a testovať vo fitnescentier sa budú svaly alebo špáranie v nose?
Čakajú nás nevydané sviatky radosti a pokoja... https://uploads.disquscdn.com/images/c86e4d2…
Ficiak, Pelle, Gašpar a ďalšia čvarga SMER / Hlas sa podpísali pod zhoršením zdravotného stavu p. prezidenta Kisku.
p. PREZIDENT všetci slušní ľudia sú Vám povďačný, že ste aj Vaším pričinením odstavili buldoga Fica, slečinku Pelle a Smerácku / Hlas - mafiu ktorá sa sama skorumpovala a podieľala na úplatku demokratických princípov...
Ešte raz vďaka, p. Andrej!
magor Svedellif, neozývaj sa s primitívnymi kravinami.
p. premiér pred 1 kolom celoplošného testovania antigénnymi testami ste sľúbili, že si účasťou na tomto podujatí kupujeme "vstupenku na slobodu"?!
Dnes už hovoríte: nočný zákaz vychádzania má byť už od 15. 11. zdá sa Vám normálne, takto neférové "oblbnúť" dôveru svojich voličov, ako i občanov Slovenská?"
Jen ho nechte, "ať" se p. Zmatkovič - zdiskredituje.
Nič nie kompromitovanejšie , ako keď sa politik zhovädí sám a ešte sa tým pochváli.
Boris Kollár zverejnil druhé video z nemocnice: Veľavravný odkaz Slovákom!
... tak som presvedčený, že aj väčšina nášho národa takúto výbavu má a preto verím tomu...
On posiela posolstvá ako sam pápež z Vatikánu.
Fico kritizuje Matoviča: Keď má útočiť na Smer, je plný života ako trnavský jogurt.
Hej a bývali nominanti a sympatizanti SMER/Hlas sú v base. Tí sú lepší?
Zase? A obyčajným ľudom a poslancom sa ešte nepoďakoval, že ho trpia na čele parlamentu v kontexte s minulosťou?!
Nie, p. Kiska je bývali prezident a Mi68 a Smeráci SMER/HLAS mu nesiahajú po členky. On sa možno neobratnosťou zaplietol s pofidérnymi ľudmi v kontexte pozemkami a zaiste urobil chyby, ale skorumpovaní SMER/HLAS s matranskými praktikami ho predčili.
Nemusíš sa snažiť exot Svedellif má nezaujíma. Zmatkovičovi si ukradnutí a s tými Tvojimi expresnými grobianskym vystupovaním. Svedellif a Zmatkovič sa potrebujú...
Ale no tak, mýli čitatelia? To, že sa Zmatkovč vrátil rýchlo s karantény môžme mu byť vďačný?!
Takého ezoterického "hulváta" politika s impozantným vystupovaním, sme tu ešte nemali. Doprajme mu jeho exhibicionizmus...
Bude platiť nočný zákaz vychádzania. Aj pre prostitútky?
Bude zákaz vychádzania pre očistec?! Dnes má meniny Tibor. Nuž p. Gašpar všetko najlepšie k meninám a nech sa Vám rozviaže jazyk...
Odporúčame