Horáková silná to žena komunistická - teraz v strane Hlas pred tým Smer.
Primátorka frustrovaná žena sa správa ako "celebrita" teraz má falošné ovácie, obdiv a uznanie. Škoda, že to p. Horáková toto teatrálne gesto neurobila v čase keď bola pri moci skorumpovaná strana SMER aj s Pellegrinim a že nebojovala už vtedy za "očistu spoločnosti".
Teraz je to také farizejské niečo na Jankovskú ja Kočnera nepoznám ja som nič zlé neurobila.
Horáková týmto sofistikovaným gestom stratila význam úcty k lekárom a zdravotníkom v prvej línie ktorí sú tiež "oklamaní, zničení a vyčerpaní" avšak sľubovali česť lekárstva, slúžiť ľudom a zachraňovať ich životy. Bez odmien a prekážky v práci. Česť lekára, medika, zdravotnej sestry a všetkých zdravotníkov je viac ako mentorovanie, plač, bôľ a reči typu: „On urazil nielen mňa, ale väčšinu zdravotníkov, ktorí svoju prácu vykonávajú poctivo a bez finančného ohodnotenia, z vnútorného presvedčenia na zachovanie profesionálnej cti, lebo je to ich práca.“


