Pellegrini ma pochybnosti o zatknutí Kováčika. Vraj to rešpektuje, ale...?
Pellegrini ma pochybnosti o zatknutí Kováčika. Vraj to rešpektuje, ale...?
Načo zatvárať krajinu, keď stačí Zmatkoviča?!
Zase teatrálne divadlo? Bombastické zadržanie a potom: skutok sa nestal?!
A čo Trnka?
Odborníci ma tlačia do lockdownu, tvrdí Matovič. A nie je to p. Zmatkovič opačne?
Premiér pre Čas, 3-týždňový lockdown Slovenska: Hlavná epidemiologička to vidí inak!
Prezidentka artikuluje a apeluje správne, ibaže neprichádza s evidentnými a adekvátnymi riešeniami?!
p. Infektológ Jarčuška, ak Zmatkovič je katolík ako o tom hovorí, tak prečo potom zmatkuje, vyhráža sa a používa excesy túžiace po zatváraní krajiny? To "poloblázni" nemajú opateru psychológa a odborníkov, typu ministra zdravotníctva?!
Oboje. Najprv testovanie národa a potom uzatvorenia krajiny na krátky čas. Pravda, ak potom je garancia, že Slovensko sa vráti do normálu...
Rakúsky minister zdravotníctva Rudolf Anschober: od štvrtka antigénové testy budú robiť aj praktickí lekári vo svojich ambulanciách. Výsledky týchto testov sú dostupné do 20 minút a nemusia sa vyhodnocovať v laboratóriách. Keďže sú menej spoľahlivé než PCR testy, v prípade pozitívneho výsledku budú vzorky následne skontrolované aj v laboratóriu.
A čo ak nevie plávať, záchrancou bude mať?
V Česku infikovaný takmer 200 000 a Babiš sa rozpráva s občanmi, že sa musí im ospravedlňovať, že v lete tvrdil, že krajina - štat už nebude uzatvárať lockdown.
Tým Zmatkoviča nezastávam, pretože Babiš je vyšší level i keď robí tiež chyby a. i.
Kde, do prdele? Alebo na Balkán?
Lockdown? Zmatkovič "konšpiruje" nad možnosťou uzatvorenia Slovenská?!
Tak za prvé, ak by vláda na popud pandemickej komisie a krízového štábu - uzatvorila krajinu na "zatiaľ" vraj 3 týždne, musela by prvom rade uzatvoriť všetky hranice. Pendleri sú najväčšia "explózia" z hľadiska šírenia pandémie.
A čo po lockdownom, vírus VYMIZNE?
Za druhé, čo s celoplošným testovaním? Zmatkovič najprv vystraší občanov s rôznymi nezmyselnými sankciami a potom komunikuje s chaotickými nápadmi!
Testovať áno, ale iba dobrovoľné, bez represií ! Vláda, epidemiológovia, virológovia, atď. by mali urobiť zmysluplnú propagandu, prečo je testovanie dôležité a nie robiť plačovky a statusy deprimovaného Igorka a vyhrážať sa občanom.
Realistický postup: najprv plošné testovanie, ak bude pripravená logistika v komplexnom význame, tejto mohutnej operácie. Až potom akceptácia uzatvorenia krajiny na krátky možný čas, ak bude garantované, že KORONAVÍRUS bude minimalizovaný a život sa vráti do normálu?!
Testy by mohli robiť praktický lekári a nie vyburcovať armádu, kompletný zdravotnícky personál, dobrovolníkou, samosprávy a ďalších platených vládou "odborníkov" ...
No konečne SMER má objektívne podpredsedu parlamentu. Teplý Pelle sa mal porúčať už dávno, keď opustil materskú stranu.
Ja som o testovaní presvedčení, samozrejme to hovorím iba za seba. Testovať sa chcem, ale nie na príkaz Zmatkoviča.
Dobrovoľné znamená veriť bláznovi, že je "ON" úžasný a sofistikovaný sám so sebou?!
Odporúčame