Pelle má guľomet a Zmatkovič málu dierku, preto sa vzájomné nepotrebujú.
Pelle má guľomet a Zmatkovič málu dierku, preto sa vzájomné nepotrebujú.
Matovič: Nemudrujte, zdravotník nepristane ako Majka z Gurunu.
Tak toto vyjadrenie je už za hranicou príčetného politika. Nielen úcty ku zdravotníkom ktorí sú v prvej línií a zachraňujú ľudské životy, ale i pre vážnosť funkcií predstaviteľa štátu premiéra, ktorý má byť príkladom v kontexte altruistického človeka.
Testovať sa pôjdem, nie kvôli Zmatkovičovi, ale kvôli sebe a zodpovednosti k ostatným...
o kulte osobnosti by som u Zuzy nehovoril. Podľa Fica: je to skládka z Pezinka.
Tak toto vyjadrenie je už za hranicou príčetného politika. Nielen úcty ku zdravotníkom ktorí sú v prvej línií a zachraňujú ľudské životy, ale i pre vážnosť funkcií predstaviteľa štátu premiéra, ktorý má byť príkladom v kontexte altruistického človeka.
Prezidentka často moralizuje a Zmatkovič si "šialené" ide po svojom, ako všetkým znepríjemniť život.
Obaja sú s jedného politického cesta i zamerania a predsa, ona je aspoň pri zemi, čo sa týka v rozhodovaní a prezentovania sa, druhý je hulvát a žiaľ nebezpečný predstaviteľ moci...
Pelle a Zmatkovič prvý podľa mnohých kultivovaný prejav, druhý grobian aspoň čo sa týka prezentovania sa.
https://uploads.disquscdn.com/images/23afee2…
To, že Pellegrini možno nielen v preferenciách má "hrubý a veľký" gigant obdivovateľov je zásluha prvom rade neobľúbeného terajšieho premiéra.
Zmatkovič bojoval ako opozičný politik za zmenu, teraz svojím nekompetentným "vládnutím" a často neakceptovateľným rozhodovaním Pellemu a strane Hlas dáva do náručia budúce LIBERÁLNE kormidlo.
Igor, si samé prekvapenie a pre rozvoj Slovenska veľkou brzdou.
Možno je to neuveriteľné, ale Hlas a SMER budú v ďalšej vláde v očiach voličoch "nový pokrokový element" a to, aj vďaka Tebe!
Matovič: „Už ma to nebaví. Už nechcem byť inokedy premiérom. Holt, keď ľudia chcú, nech tu majú Fica alebo Pellegriniho, jedného-druhého bastarda…“
Zmatkovič a odborník? Skôr kris, udávač a podlizač. Je mi blivno!
Igor Matovič pre denník N: Už nikdy nechcem byť premiérom. Ó Bože, vypočuj jeho nárek, ať sa pakuje... !
Igor Matovič: Už nikdy nechcem byť premiérom. Ó Bože, vypočuj jeho nárek, ať sa pakuje... !
Vlastizradca je zrejme Zmatkovič pretože sľúbil, že bude premiérom všetkých občanov. A zatiaľ z neho ide jed, blúznenie a abnormálne videnie práce predsedu vlády.
Chiméra Zmatkovič zažíva extázu - zvrat v análnej oblasti.
1. Štát nevie zorganizovať ani radovo nejednoduchšie akcie.
2. Bez ohľadu na chybovosť testov, pri odberoch a vyhodnocovaní sa urobí kopec chýb.
3. Bude sa mi v nose špárať "zaškolený" človek, ktorý sa predtým špáral v stovkách iných nosov. Keď som nebol chorý doteraz, po tejto akcii budem určite?!
4. Počas tých dvoch dni sa nakazia ďalší, ktorých testy ešte nezachytia a budu to ďalej šíriť s tým, že sú negatívni.
5. Keby to bol taky skvelý nápad, tak to spravia aj inde v Európe?!
ZMATKOVIČ: celoplošným testovaným si kupujeme vstupenku na slobodu.
De facto a de jure, je celoplošné antigénové rýchle testovanie POVINNÉ!
premiér: celoplošným testovaným si kupujeme vstupenku na slobodu.
De facto a de jure, je rýchle celoplošné antigénové testovanie POVINNÉ!
FICO: "Nechcite, aby som vás od testovania odhováral, zbytočný certifikát potrebujete k praktickému životu, všetci sme pod hrubým nátlakom urobiť niečo, čo cítime, že by sme inak neurobili."
Keby bolo testovanie podľa Fica skutočne dobrovoľné, odporučil by, aby naň ľudia nešli.
Líder Smeru sa obul aj do premiéra Igora Matoviča (OĽaNO). Podľa neho sa snaží zakryť kšeft, ktorý spravil spolu s Richardom Sulíkom (SaS). Dôvodom je potreba minúť 10 miliónov "nepresných testov" za viac ako 43 miliónov eur.
Hypotézy p. premiéra by mala prezidentka zastaviť.
Podľa premiéra celoplošné testovanie má zmysel. Antigénový test je podľa neho výborný doplnok na plošné a veľmi rýchle identifikovanie ľudí, ktorí majú najväčšiu vírusovú nálož, a teda najväčší predpoklad byť najinfekčnejšími.
„Zlatým štandardom popri tom zostáva klasické PCR testovanie,“ povedal Matovič.
Slovenská lekárska komora (SLK) na stredajšej tlačovej konferencii vyzvala vládu Igora Matoviča, aby ešte prehodnotila spustenie celonárodného testovania.
„Situácia je vážna, musíme si uvedomiť, že chýbajú zdravotníci, lekári sú vyčerpaní, nemocnice začínajú dosahovať plné kapacity. Nie je doba, aby sme robili veci, ktoré nemajú zásadný vplyv na zvládnutie pandémie v tomto období a už vôbec by sme nemali robiť veci, ktoré nám odčerpávajú sily. Sily materiálne, finančné, personálne, ale i psychické. Sily, ktoré budeme potrebovať už v najbližších dňoch a týždňoch,“ upozorňujú odborníci.
Na začiatku plánovania celoslovenského testovania Zmatkovič povedal, že testy, ktoré sme nakúpili /ešte nedávno ich chcel hodiť do Dunaja!/ predstavujú svetovú špičku, pomocou ktorej môžeme túto hnusobu COVID 19 poraziť.
Premiér nás takmer v každom jeho vystúpení varuje, aby sme nepočúvali rôznych múdrosráčov, cynických bludárov a konšpirátorov, ktorí si dovolia mať iný názor na tento jeho projekt, aby sme nepočúvali klamstvá, ale fakty.
Bežný občan by tiež chcel túto hnusobu poraziť, ale nie je expert, bludár či konšpirátor, iba v médiách sleduje i počúva jedných i druhých a aby sa z toho vedel „vysomáriť“ mal by vedieť odpoveď, čo je pravda a čo klamstvo!
A tak ako bežný občan sa pýtam, či sa nájde niekto kompetentný a odpovie na otázku:
Tak ako je to vlastne s tým testovaním, kto má pravdu – expert virológ alebo expert premiér?
Virológ Klempa z SAV: výsledok testu nehovorí o infekčnosti nič: „Z tohto pohľadu považujem za nešťastné vyhlásenie, že zachytávame infekčných ľudí.“
Samanda z hradu nech se v prvom rade vyjadrí ku Kollárovi, že počas zákazu vychádzania prevážal v limuníze leidy pičvortovú a k zarážajúcemu vystupovaniu Zmatkoviča k neodborným vyjadreniam na adresu p. Fica i k vládnutiu ktoré je chaotické a nevhodné vyjadrovanie sa pána premiéra na opozíciu.
Čaputová nech nerozťahuje rukami - iné nemám na mysli, ale ať koná, na "stopnutie" extravagantného a nekompetentného Zmatkoviča?!
Na začiatku plánovania celoslovenského testovania Zmatkovič povedal, že testy, ktoré sme nakúpili /ešte nedávno ich chcel hodiť do Dunaja!/ predstavujú svetovú špičku, pomocou ktorej môžeme túto hnusobu COVID 19 poraziť.
Premiér nás takmer v každom jeho vystúpení varuje, aby sme nepočúvali rôznych múdrosráčov, cynických bludárov a konšpirátorov, ktorí si dovolia mať iný názor na tento jeho projekt, aby sme nepočúvali klamstvá, ale fakty.
Bežný občan by tiež chcel túto hnusobu poraziť, ale nie je expert, bludár či konšpirátor, iba v médiách sleduje i počúva jedných i druhých a aby sa z toho vedel „vysomáriť“ mal by vedieť odpoveď, čo je pravda a čo klamstvo!
A tak ako bežný občan sa pýtam, či sa nájde niekto kompetentný a odpovie na otázku:
Tak ako je to vlastne s tým testovaním, kto má pravdu – expert virológ alebo expert premiér?
Virológ Klempa z SAV: výsledok testu nehovorí o infekčnosti nič: „Z tohto pohľadu považujem za nešťastné vyhlásenie, že zachytávame infekčných ľudí.“
Odporúčame