Už len čakám od Zmatkoviča, nejakú podobnú "múdrosť" ako keď na jar zapotil, že ľudia by mali zostať doma a žiť z úspor... Len každý nemá doma "čarovnú Pavlínku" s miliónmi v Arca kapitál, pozemkoch a nehnuteľnostiach po celej Trnave...
Už len čakám od Zmatkoviča, nejakú podobnú "múdrosť" ako keď na jar zapotil, že ľudia by mali zostať doma a žiť z úspor... Len každý nemá doma "čarovnú Pavlínku" s miliónmi v Arca kapitál, pozemkoch a nehnuteľnostiach po celej Trnave...
Tak vidíš "magor", ako to je, keď si pri moci a niekto na teba útočí, ale ty v opozícií si bol extra primitív, konšpirátor a organizátor pouličných nepokojov. Mantra sa vrátila, tak si to vyžer...
Zmatkovič je nositeľom "zlých správ " od vtedy, čo sa omylom stal predsedom vlády.
Premiérom štátu sa nestáva každí. On pán "čistý" z Trnavy, nevyužil správne "výsadu" byť na čele vlády.
Na mesto toho, aby vytváral klímu priaznivej atmosféry, správa sa arogantné, oponentov ponižuje a nespolupracuje naprieč politického spektra.
Dobrý a altruistický politický predstaviteľ sa nespráva povýšenecký, ale pokorou príjme odhodlanie, slúžiť ľudu.
Je nepochopiteľné a neúctivé, ak predseda vlády chce trestať občanov, za vlastné nedostatky a neúčinných riešení v širšom kontexte a ponímaní.
Ak p. premiér nezvláda svoje poslanie a nerozumie politike, mal by abdikovať a dať priestor schopnejším. Občan sa nesmie stať "rukojemníkom" neúčinných rozhodnutí politikov.
Ak je však pravdou, že je "osobnosť" psychopatická, narcis a "poloblázon", mal by si priznať chyby a robiť to, načo má vedomosti.
Zbytočne by nemal vlastnou nekompetentnosťou, traumatizovať spoločnosť a svojich voličov.
Nenávisť? Však Hlas ešte nemá regionálne štruktúry, program a morálne nové elity. Osobne vítam všetko, čo demokratickou cestou porazí nevšedného premiéra p. Zmatkoviča.
Ak sa situácia vivinie tak, že iba strana Hlas - SD bude mať najlepšie ambície vymeniť túto vládu, som pripravený s pokorou to akceptovať.
Zatiaľ však Hlas . SD nič nedokázala okrem krritizovania...
Baran, či banan1111 poučuj tetu Margit a svojho lásla banána v rozkroku.
Pellegriniho drží naša siedma veľmoc.
Veď mu robíte kampaň, všetky médiá.
A v súčastnosti i samotní Matovič.
Z Petra Pellegriniho sme si neraz robili žarty, že celá jeho bohatá politická kariéra sa zakladá na tom, že ako taká nosnica posedkáva, podchvíľou trhaným pohybom pootočí hlavou a zasa dostane novú politickú funkciu.
Povážte: jeho politická po odchode zdiskreditovaného Smeru pozostáva z dvoch nudných tlačoviek za týždeň, stranu zakladá s politickými dravcami rangu Petra Žigu a Róberta Puciho, nedokázal žiadne populárne meno, ale jeho meno už dnes musí figurovať medzi top kandidátmi na budúceho premiéra.
1. Pellegrini - zákerný sociopat.
2. Raši - zlodej, megazlodej...
3. Tomáš - konštanta francúzsky hrniec na n-tu...
4. Saková - amorálna zákerná Lajdy...
5. Žiga - tiež zlodej...
6. Puci - meno je príznačné, Trebišovskí vagabund..
7. Laššaková - hehe,mohli by ju skrížiť so sedliakom z Trnavy, určite by z toho spojenia vznikol pekný balík slamy..
Hlasná trúba Hlas - SD
p. Zuzana nech najprv vymení nekompetentného premiéra a potom nech nám to s radosťou oznamy v televíznom prejave v duchu: Vivat Slovakia!
Šeliga by mal podať trestné oznámenie v prvom rade na hulváta Zmatkoviča, ktorý nerešpektuje zásadne princípy "normálneho" , kultivovaného politika a na svadbe kde bolo cca 150 ľudí nemal rúško. Tento politik fragmente s.rie na občanov - ktorým má ako politik slúžiť?!
Pri tomto "nepríčetnom" politikovi, sa rútime v rozbehnutom vlaku do neznáma.
Ó Bože, zachráň nás, ak môžeš?!
Lukašenkovi môže Macron obrazné povedané, tak vylízať prdel, aj to do nečistá. Bielorusko je suverénny štát a diktovať si nenechá.
Neviem kto mydlí barana plačkovi, viem však, že je narcis - ktorý ma indikátor poloblázna.
Igor Buko a Igor Mato majú niečo spoločné. Obaja si myslia, že sú najlepší... BUKVICE?!
Šeliga by mal podať trestné oznámenie v prvom rade na hulváta Zmatkoviča, ktorý nerešpektuje zásadne princípy "normálneho" a kultivovaného politika.
Pri tomto "nepríčetnom" politikovi, sa rútime v rozbehnutom vlaku do neznáma.
Ó Bože, zachráň nás, ak môžeš?!
Pellegrini vďačí za "prieskum-hlasu" , že je údajne "najnedôveryhodnejší termo politik" - samozrejmé po p. Zuzane Čapičke, prvom rade Zmatkovičovi.
Tento "poloblázon" /ústami p. Fica!/ akože predseda vlády, mu robí denne zdarma reklamu.
Tak primitívneho politika ako je Zmatkovič, SLOVENSKO ešte nemalo?!
S Zmatkovičom sa rútime v rozbehnutom vlaku, zachráňme sa.
Zmatkovič: “Idem do boja s tým, že ma budú nenávidieť ďalšie davy bláznov. Avšak nechať svoju krajinu napospas osudu a nepostaviť sa bláznom zoči-voči, by bolo nehodné premiéra nášho krásneho Slovenska.”
Svätá pravda, od šaša "psychopata"...?!
Nezúfajte Matovič usporiada predstavenia v parlamente.
Matovič sa musí naučiť diskutovať aj s opozíciou.
Zmatkovičvič si môže myslieť o opozičných poslancoch to najhoršie, ale že preňho "nie sú partnermi na diskusiu", také dačo demokratický premiér, a ešte v chráme demokracie, čím NR SR – nesmejte sa – je, vyhlásiť nesmie a nemôže.
Niežeby si voliči opozície nemohli vybrať lepšie – mohli. Ak si už však vybrali, tak táto voľba je partnerom koalície ešte i vtedy, ak ich "morálne právo" do veci hovoriť, ktoré Matovič neuznáva, ozaj kríva na všetky štyri nohy.
Odporúčame