Pellegriniho stranu by podľa agentúry Focus volilo nad 21 % a Ficov SMER cca nad 9 % .
Je to propaganda Pelleho, alebo?
Pellegriniho stranu by podľa agentúry Focus volilo nad 21 % a Ficov SMER cca nad 9 % .
Je to propaganda Pelleho, alebo?
Neviem či skutočne média chránia p. Zmatkovíča, všimol som si však, že jeho "výplody" a plačkoviny, často propagujú.
Ak táto "šialená" vláda schváli predlženie núdzového stavu, (v súčastnosti už nie je opodstatnení), bude potrebné požadovať odstúpenie p. Zmatkoviča.
K moci sa premiér Zmatkovič dostal, ako daňový podvodník a tento "talent" používa na zakrytie svojej nelegálnej činnosti biele kone,“ vyhlásil v nedávnej minulosti predseda R. Fico.
Kolo seba má "cvičené opičky", ako "vodca" malého hnutia, razom získal moc s ktorou nevie rozumné
K moci sa premiér Zmatkovič dostal, ako daňový podvodník a tento "talent" používa na zakrytie svojej nelegálnej činnosti biele kone,“ vyhlásil v nedávnej minulosti predseda R. Fico.
Kolo seba má "cvičené opičky", ako "vodca" malého hnutia, razom získal moc s ktorou nevie rozumné narábať.
"Paštrnákov" majetok by mohol pripadnúť mne. Stane sa tak aj v prípade Zmatkoviča?
Zmatkovičovi chutí moc veľmi, avšak bez možnosti videnia perspektívy a normálneho vládnutia.
Pri čítaní Kočnerovej Threemy pamätajme na vidiny, "žranice" nekonečnej voloviny...
Vyšibať by potreboval ZMATKOVIČ
Progresívec Martin Poliačik sa na sociálnej sieti nechal počuť: Ja inak Pellegrinimu držím palce.
Dostál: Byť Ficom, použijem to ako dôkaz o Pellegriniho slniečkarstve.
Svedellif, ak si sa prešiel po meste a videl si "zúfalých ľudí" dúfam, že si sa správal slušne a bezdomovcom čo somrovali si pomohol? A ináč, nepíše sa: blázon dá každý deň niečo nové na "fasabúk" , ale facebook.
Chlapče uč sa!
Kedy vráti Sulík plat za štátne a verejné funkcie ?
Keď autor cudzinec, prispeje na charitu.
Nech odpovie ZMATKOVIČ
Ak pri "upratovaní" dezinfikoval aj Zmatkoviča, má moje sympatie.
Neviem, či prešetrenie stačí. Skôr by som sa prihováral za liečenie pre duševné... Pretože iba "ON" je, "jedineční blázon".
Prosím diskutujúcich, aby sa voči p. Zmatkovičivi vyjadrovali slušne a nepoužívali vulgarizmy typu blázon.
Táto honosná replika "šiši", je vysadá "jedinečného" premiéra, ako Slovensko ešte nemalo.
Prosím diskutujúcich, aby sa voči p. Zmatkovičivi vyjadrovali slušne a nepoužívali vulgarizmy typu blázon.
Toto honosná replika "šiši" je vysadá jedinečného premiéra, ako Slovensko ešte nemalo.
Odporúčame