Termo Pelle, môže tak šliapať na päty Ficovi. Zmatkovič sa zničí sám.
Termo Pelle, môže tak šliapať na päty Ficovi. Zmatkovič sa zničí sám.
Niektorí majú zrejme zlé videnie. Pelle, je "tlč huba" a kultivovanejší "populista".
ender: pobavil si, vraj fešák Pelle. Je taký "tlč huba" ako Tomáš ibaže je kultivovanejší popularita.
Pelle je ako perinbaba, sláva poľná tráva...
Hej Svedellif takých bláznov ako si Ti je tu veľa.
polanio: Kto očakáva, že nová strana Pelleblbca bude spolupracovať s Kotleblbcom???
Iba debil, alebo fašista?
Bude Pelle spolupracovať s "ZMATKOVIČOM"? No, gay a "blázon" sa môžu potrebovať.
Zmatkovič, nech sa nepohráva s myšlienkou pokračovania núdzového stavu.
Pretože občania sú s pandémie Korona už zdesení.
A čo, ak je všetko úplne ináč? https://vod.idnes.cz/a/2003/12/VF200312_1111…
Fico a Pelle iba hrajú divadlo, že je medzi nimi spor, popritom Fico plne podporuje založenie novej strany Pellem, ktorý by tým pádom stiahol k sebe voličov OĽaNO, Za ľudí , SaS aj Sme rodina. Pelle, ako budúci víťaz volieb, si k sebe priberie SMER, ktorý sa do parlamentu určite dostane aj keď len s 5%-mi. A jeho ambície sa naplnia...
Faktický je možná Pellegriniho strana, druhá v preferenciách od zadu. V popredných priečkach je to fikcia.
Táto Zmatkovičová vláda "prešustruje" aj gate.
Pellegrini: politika má veľmi baví.
https://uploads.disquscdn.com/images/03e1717…
No p. Pellegrini skromnosť Vám nechýba?!
Strana ešte nemá názov, štruktúry atď. a už má podľa agentúry Fokus "slniečkár" nad 21 % dôvery občanov?
Kto si tento "prieskum" zadal a prečo asi.. ;-)
Vyjadrenie Fica prečo chcú dosadiť Pelleho...
Fico "Musím byť na Gaypride pochodu"... https://youtu.be/SU-H0Qa-CAA
Pellegriniho strana by tak, mohla zamávať akurát liberálmi - LGBT a imigranti. Potrebujú zničiť Slovensku ľavicu. A ju pretransformovať na Európskych socialistov.
Pellegrini získal dnešným dňom jasný mandát na voľbu predsedu "Progresívnej strany"!
Nielen s ekonomického hľadiska, by v nedeľu mali byť obchody otvorené. Pravda, ak s tým budú súhlasiť jej majitelia a prevádzkovatelia?! Príkazy a zákazy nie sú na mieste. Treba, aby vláda zabezpečila voľný trh a podnikanie.
Ešte keby tak, zamával s politickou scénou p. Zmatkovič a porúčal sa, do "zabudnutia".
Ako môže Pelle zamávať politickou scénou keď sa bojí, tvrdí, že ako predseda vlády pracoval 24 hod. denne.
Pelle dnes vyhlásil, že si vie v novej svojej strany vie predstaviť aj demagóga a "tlč hubu" E. Tomáša.
Ako sa Pellegrini "vzoprel" Ficovi:
Pelle "upratuje do hĺbky" a tvrdí, že on pracoval ako predseda vlády 24 hod. denne.
Odporúčame