p. Zmatkovič čo ste si dnes "šepkali" s p. Pellegrinim?
Ako "oje/báť" národ a bude to drahé...?
p. Zmatkovič čo ste si dnes "šepkali" s p. Pellegrinim?
Ako "oje/báť" národ a bude to drahé...?
O čom si "šepkali" Matovič s Pellegrinim?
A k strane SMER:
Najlepšie to hrá Erik Tomáš - ako pravý oportunista a prospechár - ten sa dopredu neprikláňa na stranu ani jedného, najprv si počká kto bude víťaz, až potom sa pridá na jeho stranu, či už to bude Fico alebo Pellegrini.
p. Zuzana,
neviete o čom si dnes "šepkali" Matovič s Pellegrinim?
A k strane SMER:
Najlepšie to hrá Erik Tomáš - ako pravý oportunista a prospechár - ten sa dopredu neprikláňa na stranu ani jedného, najprv si počká kto bude víťaz, až potom sa pridá na jeho stranu, či už to bude Fico alebo Pellegrini.
Trošku pochválila, trošku skritizovala a všetci boli spokojný...
K strane SMER:
Najlepšie to hrá Erik Tomáš - ako pravý oportunista a prospechár - ten sa dopredu neprikláňa na stranu ani jedného, najprv si počká kto bude víťaz, až potom sa pridá na jeho stranu, či už to bude Fico alebo Pellegrini.
Nezaujíma ma kde býva p. Fico.
O čom si "šepkali" Matovič s Pellegrinim?
A k strane SMER:
Najlepšie to hrá Erik Tomáš - ako pravý oportunista a prospechár - ten sa dopredu neprikláňa na stranu ani jedného, najprv si počká kto bude víťaz, až potom sa pridá na jeho stranu, či už to bude Fico alebo Pellegrini.
Slovensko otvorilo hranice s niektorými susedmi.
To už píšete dlho, už keď bol p. Zmatkovič v Prahe. Avšak nepíšete bez zabezpečenia železničnej a autobusovej dopravy.
Matovič: SMK ma podviedla.
p. premiér nedávajte tu svoju "naivnosť" na p. Kisku o nevedomosti stretávania sa s ľudmi "nepriateľov a šibalov" a ich dôsledkoch v širšom kontakte. V politike ste už viac ako 10 rokov a neznalosť "neomlúva"...
Zhodnotenie stavu SR p. prezidentky považujem za všeobecné známe frázy. Bez konkrétnej adresnosti, kritiky jednotlivých politikov. Ústavní činitelia v rétorickej rovine majú v mnohom pravdu, avšak "avantgardné" činy, nedostatočne aplikujú v praxi.
p. Čaputová ako hlava štátu, mala poukázať napr. na niektoré nevhodné excesy p. premiéra, na nezmyselné rozbroje v parlamente, nato, že pandémiu COVID 19 sme zanedbali "ochrannú" seniorov v dome dôchodcov v Pezinku, Martine atď. I na eskaláciu rómov, ktorí sa nevedia začleniť do spoločenského procesu a pod.
paní z Hradu mohla nastoliť v prejave, ako by vláda mala razantnejšie pomáhať upadajúcej sa ekonomike, v zdravotníctve, hospodárskej oblasti, bankovníctve a. i.
A na záver mohla skonštatovať, že autonómia o ktorej sa usilujú maďarské strany je nevhodná a kontraproduktívna. A mala nahlas a zrozumiteľné rezolútne odsúdiť meniť zákon terajšou vládou o voľbe GP v kontexte D. Lipšica.
p. prezidentke chýba priebojnosť a um.
Zmatkovič sa s Maďarskou menšinou môže stretnúť, ale nemal by s nimi riešiť autonómiu. Pravda, ak je Slovenský premiér a nie menšiny?!
Šeliga nejak často podáva trestné oznámenie. To by mal podať na svojho predsedu ohľadom videí a stretávania sa s pochybnými ľudmi. Prečo sa stratil s politického života?! Už nechce byť premiérom?
Pre pandémiu COVID 19 vlaky boli zastavené takpovediac okamžite, keď treba železničnú dopravu obnoviť už sa nájdu odrazu výhovorky. Niekomu asi tento "núdzový stav" vyhovuje?!
Čoho sú ľudia schopní, keď ste volili OĽaNO. Veriť, že bude lepšie, aj keď s blúznením.
Zmatkovič a premiér? Niekedy to vyzerá, že je zástupca "bláznov" psychopatickými atribútmi?!
Sulík urobil s Lipšicom chybu, prečo však povedal to na plné ústa. Aspoň vieme, čo táto vláda zamýšľa?!
Beňová je Ficovi zaviazaná cez Flašíka, ale ak sa už bude strana rozpadať pôjde tam "kam vietor tam plášť".
Ak Fico povie, že Smer potrebuje zmeny, tak so stranou to už bude veľmi vážné. Doteraz obrodu "svojho dieťaťa" nepripúšťal., alebo ju oďaloval.
Otázkou je, čo myslí pán predseda pod pojmom zmeny? Starý predseda a Nový SMER, alebo vykopnutie Pelleho, prípadne nový Smer, nový predseda?!
Nech odpoveďou je hoci ktorá s možností, SMER stojí na križovatke jej existencie.
Staré kádre, však stranu očistiť nemôžu.
Obroda, modernizácia, či aspekt progresivity, potrebujú nové tváre, dynamiku a dôveryhodnosť.
Pelle ani Fico nimi nie sú. Smer potrebuje nového kandidáta, ak p. Fico bude naďalej viesť túto sprofanovanú stranu, lepšie je Smer rozdeliť.
Vtedy p. Pellegrini má šancu byť akceptovateľní líder novej ľavicovej, modernej strany.
p. Fico, ak si chcete udržať pozitívny kredit, aj keď s časti zdevastovaní, prosím odíďte spostu predsedu strany. Pomôžete tým sebe aj strane.
Pellegriniho percentá sú virtuálne.
Kiska si k svojmu potenciálu ani nepričuchol.
keď mu v Markíze ukázali prieskum, v ktorom jeho fiktívna strana získala úctyhodných 21 percent a dotiahla by sa na OĽaNO.
Pellegrini viditeľne nedokázal potlačiť vzrušenie, ako excitovaný pštros naťahoval krčisko, aby lepšie videl na výsledok a len vďaka rúšku sme nevideli na jeho túžobne rozžiarenú tvár s nezvyčajne prehĺbenými jamkami.
Skrátka, to toho stĺpca sa zaľúbil na prvý pohľad a v stave takejto zamilovanosti víru vášne podľahnú aj chladnejší borci.
Odporúčame