Pre opatrenia, ktoré sa na Slovensku zaviedli v súvislosti s pandémiu koronavírusu, majú mnohí ľudia sťažený život.
Nekonečné rady, ľudia čakajú hodiny. Zase nato doplatil bežní občan!
Byrokracia v úradoch, neporiadok v štáte rôznych oblastiach a znechutení občania...
Bláboly politikov, že tento stav dlho nepotrvá, je fatamorgána.
Tento nepriaznivý aspekt nie je dôsledok iba pandémie COVID 19 , ale i celkovým životom na Slovensku v politickom a bežnom význame.
A politici? Fico šteká, Matovič plače, Čaputová vyzýva a občan trpí, aby sa s toho nezbláznil...


