J. Ferenčák a P. Pellegrini poslanci SMERu sú si blízky aj v súkromí...
J. Ferenčák a P. Pellegrini poslanci SMERu sú si blízky aj v súkromí...
dokololiq: trestanec a blázon.
velmiprekvapeny: nezabudni žalovať teplého Pelleho a Boľševika Hranola "šéfa" Kočnera.
táraš Smerák dokololiq alebo Fašista?
Kuxo: raj na zemi nie zemy . Si Maďar, či Slovák? Chlapče gramatika. Ani , nie any ...
Seniori sa hnevajú. Dve hodiny na nákupy sú málo.
Chápem, ale ako ich /nás/ potom má štát - vláda, chrániť - pred šírením pandémie COVID 19 ?
Nech sa Únia - Jednota dôchodcov Slovenska /JDS/ dohodne s Krízovým štábom a vládou, na rozšírení času napr. pridať hodinu pred uzávierkou?!
Tomáš E. SMER SD, vláda zlyhala... Keď to povie demagóg "bravčová hlava" Tomáš, tak to je ako keby to povedal zlodej - chyťte zlodeja... Poskok Fica 1 a 2 Pellegriniho.
Tí, čo všetko rozkradli... Kasu nechali prázdnu a vraj vláda zlyhala... Zrejme mysli Tomáš vládu Fica a Pelleho?!
Súd v Českej republike zrušil nariadenie vlády o zákazu "voľného" pohybu - núdzový stav...
Ústavný súd Českej republike zrušil nariadenie vlády o zákazu pohybu - núdzový stav...
SMER - SD pod taktovkou p. Fica prezentujú v parlamente konfrontačnú politiku.
Škoda, že svoj "profesionálni" zámer a efektívne usilie , neaplikovali keď boli vo vláde.
Teraz v opozícii môžu iba kritizovať a všetko odsudzovať...
- Robert, vieš, aký je rozdiel medzi oráčom a politikom?
- A ty to snáď vieš?
- Oráč mal voly pred sebou a politik za sebou.
Pellegrini príde do malej dedinky a jedna babka zalomí rukami:
- Pán Fico, vy ste sa ale zmenili!
Tomáš? Ficov poskok a demagóg.
- Môj syn sa chce dať na politickú kariéru.
- A má na to predpoklady?
- Isteže. Keď sa hlási o slovo, nevie čo povie. Keď hovorí, nevie čo vraví a len čo dohovorí, zabudne čo povedal.
Chlapec ide okolo Fica a povie mu:
- Hej, niečo ti padlo.
Fico sa opýta:
- Čo?
Chlapec odpovie:
- Vláda.
Súčasná vláda to bude mať hodne ťažké . SMER je silná opozícia ktorá im bude dobre strpčovať život!
Len škoda, že tu silu a energiu Sociálna demokracia nevyužila na zmysluplné a efektívne vládnutie?!
Trochu recesie neuškodí:
O zmenách vo vláde:
Fico sa po novom volá Pellegrini.
Opoziční a koaliční poslanci si nadali do zlodejov. Konečne sa v niečom zhodli.
Igor Matovič si nechá vyveštiť svoj osud v kartách.
- Povedzte, kedy odídem z politickej scény?
- Odídete z nej v sviatočný deň.
- A čo to bude za sviatok?
- Deň vášho odchodu z politiky sa stane pre Slovensko veľkým sviatkom.
Najobľúbenejší spôsob hygieny našich politikov je hodiť všetku špinu na niekoho iného.
To čo sa deje na Slovenských poštách je viac ako zlé. Nielen, že sú dlhé rady na vybavenie veci sa čaká niekde aj viac ako 45 min. ale záhadne strácajú sa aj zásielky, alebo nie sú doručené včas?! Žiaľ tento kritický stav už trvá dlho nielen počas KORONA COVID 19. Príliš veľa byrokracie a zlý systém prevádzky!
V parlamente si poslanci ĽSNS a SMER - SD dobré rozumejú. Vzájomné sa podporujú a "laškujú" napr. Kotleba a Pellegrini.
Pelle hovoril o "paralelnom svete" a... https://www.youtube.com/watch?v=9t7rWpiR1a4
Odporúčame