Salvador: "trkoš" a Ty koho trkáš?
Salvador: "trkoš" a Ty koho trkáš?
Fico: premiér Matovič je psychopat, hovorme to už všetci otvorene.
Fico: premiér Matovič je psychopat, hovorme to už všetci otvorene.
Matovič:
"Ja si pripadám ako zbitý pes, lebo nechcem otvárať prevádzky. Odkazy, aký ja som vyvrheľ.
Ja túžim po tom, aby sme tu začali normálne žiť, aby som nemusel mať tú šatku na hube" . Treba riešiť problém v osadách.
"Je mi ľúto tých majiteľov. Ale čo mám robiť, keď si mám vybrať medzi peniazmi a životom? Vyberám si život," hovorí Matovič.
Chcem presadiť, aby majitelia zatvorených prevádzok neplatili žiadny nájom.
Nuž pán premiér nie je to jednoduché, byť v opozícii a "štekať" a teraz "vládnuť" tak, aby bola široká spokojnosť občanov.
Skúste spolupracovať v tejto neľahkej dobe možno aj s p. Pellegrinim. A zožeňte si profesionála hovorcu napr. Puškárovu alebo Banášová - Vincze.
SPOLU TO DOKÁŽEME!
Slovensko neprivedie k skaze koronavírus, ale egomaniaci.
Ak sa vám ten egomaniacký kohút zdá prehnaný, stačí si prečítať, ako premiér dourážal už aj kompletne celé obyvateľstvo Slovenska. Matoviča už vytáča každý, kto má názor.
Frustruje ho celé Slovensko. S tým sa súťažiť nedá. Keby to Sulík pochopil, hádam už by ani radšej nič nenavrhoval. Vytáča tým totiž premiéra ešte viac.
A keďže iba on je ten, kto má právo niečo oznamovať (zatiaľ iba náhodne a aj to iba reštrikcie, prípadne „blackout“), je možné sa oprávnene obávať, že podpichnutý Matovič nás natruc nechá v karanténe dlhšie, ako by mu ktokoľvek odporučil, len preto aby dostal svojho slova.
Toto sme naozaj nepotrebovali. Nechajme radšej Igorka vládnuť. Samého. Lebo demokracia je niečo, čomu on rozumie po svojom. A mesiášsky komplex sa lieči poväčšine veľmi ťažko.
Mečiar a Fico by mu o tom vedeli rozprávať veľmi dlhé a smutné príbehy…
Nechcem, aby sa SMER vrátil k moci. Apelujem však na premiéra, začnite vládnuť rozumné.
Slovensko neprivedie k skaze koronavírus, ale egomaniaci.
Ak sa vám ten egomaniacký kohút zdá prehnaný, stačí si prečítať, ako premiér dourážal už aj kompletne celé obyvateľstvo Slovenska. Matoviča už vytáča každý, kto má názor.
Frustruje ho celé Slovensko. S tým sa súťažiť nedá. Keby to Sulík pochopil, hádam už by ani radšej nič nenavrhoval. Vytáča tým totiž premiéra ešte viac.
A keďže iba on je ten, kto má právo niečo oznamovať (zatiaľ iba náhodne a aj to iba reštrikcie, prípadne „blackout“), je možné sa oprávnene obávať, že podpichnutý Matovič nás natruc nechá v karanténe dlhšie, ako by mu ktokoľvek odporučil, len preto aby dostal svojho slova.
Toto sme naozaj nepotrebovali. Nechajme radšej Igorka vládnuť. Samého. Lebo demokracia je niečo, čomu on rozumie po svojom. A mesiášsky komplex sa lieči poväčšine veľmi ťažko.
Mečiar a Fico by mu o tom vedeli rozprávať veľmi dlhé a smutné príbehy…
Nechcem, aby sa SMER vrátil k moci. Apelujem na premiéra, začnite vládnuť rozumné.
p. Matovič a čo tak otvoriť hranice aspoň z Českou republikou?
Prezidentka Zuzana Čaputová po schválení programového vyhlásenia vlády premiéra Matoviča nevystúpi pred poslancami s prejavom. Nevadí...
SMER - SD mohol naďalej "vládnuť" keby Roberto Fico robil dobrú politiku a prehrešky - morálne poklesky svojich straníckych "papalášov" , nezakrýval a neobklopil sa ľudmi blízkymi s "mafiou". Alebo Hranol je skutočne "šéf" Kočnera?
Pellegrini: Nikto ma neoslovil na spoluprácu.
No Peťko , ak je tomu skutočne tak, potom si natom lepšie, ako Tvoj stranícky predseda. Z hľadiska morálneho aspektu a politického inštinktu.
Pred voľbami 29.02.2020 si myslel JUDr. Fico, že bude stačiť aj s tým jeho poskokom Tomášom E. ich voličom "naservírovať" ZODPOVEDNÚ ZMENU - NOVÝ SMER v podobe cca 20 ročného člena strany p. Pellegriniho .
No a nestačilo! Pri toľkých amorálnostiam "kriminálnych" ľudí Kočner, Jankovská, Kaliňák, Počiatek, Tnka, Glváč, Fico, Richter Čistý deň, Tipos atď. zisk 18 % je prekvapujúco dosť aspoň byť v opozícii.
Teraz SMER - SD jej predseda strany i Pelle sa správajú ako "frustrované nevesty" chcú pomáhať súčasnej vláde. A pritom im ide o jedno, vrátiť sa k moci...
Ide o Pravdu s Petrom Pellegrinim:
Vyjadrenie Smeráka k homosexualite premiéra Pellegriniho.
https://1.bp.blogspot.com/-RtWeGZ6hGQ4/XpfSl…
Pellegrini: nikto ma neoslovil na spoluprácu. A prečo by mal?
Však podla Fica je Matovič poloblázon. Kto by už chcel spolupracovať zo stranou SMER s "mafiánskymi" praktikami?! Smer drzo predviedol, prečo sa iba ťažko dá brať vážne.
Keď sa JUDr. Kaliňák a JUDr. Fico sťažujú, nepoznajú hanbu.
Odporúčame