Inokedy MAREC2012 na Kisku nadávaš. Teraz si si spomenul aj na niečo pozitívne. Si riadne mazaní.
Inokedy MAREC2012 na Kisku nadávaš. Teraz si si spomenul aj na niečo pozitívne. Si riadne mazaní.
Slovensko na pandémiu COVID 19 nebolo pripravené, aj keď už v decembri 2019 boli informácie o rapídnom náraste infikovaných na Koronavirus v Číne a postupne do okolitých štátov.
Slovenská vláda v januári a v februári 2020 neurobila žiadne opatrenie.
V marci 2020 zavrela hranice a Slovensko je v KARANTÉNE...
Robert Fico sa ohradzuje k predraženým nákupom, o ktorých hovoril premiér Igor Matovič. Tvrdí, že Smer-SD krajinu odovzdal v perfektnej finančnej kondícii.
To, že sú dvaja vyliečení na COVID 19 je dobrá správa i to, že zatiaľ na Slovensku zistili "iba" 226 nakazených. Oproti Čechom kde sú už infikovaný nad 1 775 avšak i 7 ľudí mrtvých.
Inak p. Matovič ako predseda vlády mi už začína liezť na nervy.
Slovenské obchody začali po prepuknutí pandémie Koronavirus skracovať otváracie hodiny na do 20 hod.
Teraz prišli obchodníci nato, žeby bolo lepšie v nedeľu všetky obchody zavrieť a vláda im to odsúhlasila.
V ČR idú inou cestou tak aj keď je dramatický náraz nemocných na COVID 19 odchody zostávajú otvorené s potraviny napr. Kaufland, Tesco, Albert, Globus ráno od 7 hod do 22 hod. každý deň aj v nedeľu.
Na Slovenskú to krízový štáb a vláda už preháňajú s reštrikciami.
Neviem, či nám už nezakážu aj dýchať?
V Maďarsku rúška nemusia nosiť.
Chápem, že nejaké opatrenie museli prísť na zamedzeniu šíreniu pandémie. Začína to byť už drastické a miestami nedemokratické? Mnohí ťažko znášajú zavretie hraníc i ČR. Vraj to má trvať roky?!
pán minister zrušte naliehavo vlaky zadarmo pre dôchodcov kde spadajú aj invalidní. Samozrejme iba do času Koranavírusu.
Vlaky zadarmo v súčastnosti väčšinou využívajú bezdomovci a rómovia. Šírenie nákazy COVID 19 je vo vlakoch žiaľ veľmi vysoká.
Dôchodcovia nad 70 rokov majú každý 50 km iba za 15 centov čo si určite zaplatia.
Vlaky v danom čase pandémie Koronavírusu sú zväčšia prázdne, až na spomenutých neprispôsobujúcich individui.
A Ty si už ukázal Svedellif papiere o tom, či si normálny?
opatrenia Pellegriniho vlády nás zachránili pred talianskou cestou.
A Smerácka "mafia" nás zachránila pred tým, aby bol Pelle znova Premiér ktorého riadil Fico, či Kičura?
"Teplý" Pelle len žvaní viac ako 2 týždne od rána do večera bol v telke Kičura vládol a Fico ho dirigoval a usmerňoval. A teraz Pellegrini mudruje...
Šéf Jednoty dôchodcov: Vlaky nie sú plné seniorov.
A čo šéf dôchodcov cestuje vlakmi?
Osobne neviem potvrdiť, či vlaky cez víkend sú značne preplnené dôchodcami.
Čo však s určitosťou viem vlaky sú v pracovní deň takmer prázdne. Železnice museli pristúpiť, že všetky rýchliky sú jazdené s celkovo asi 4 - 5 vozňami.
Čo je však zarážajúce p. Matovič s vlakmi sa hodne prevážajú bezdomovci a romovia.
Vlaky sú v súčastnosti nedostatočne zabezpečené aktuálnou pandémiou.
Je tu /vo vlakoch!/, žiaľ vysoká možnosť nákazy chorobou COVID 19 !!!
Pellegrini /Gay/, ze je slušné vychovaný človek? Marec2012 a to odkiaľ vieš si jeho priateľ.
Nauč sa písať - marec2012 si napísal Pellegrini je sluše vychovaný človek...
Pellegrini je riadna maska!
Svedelif je asi chudák alebo dementný? Keď nazve predsedu vlády blázon...
Šéf Jednoty dôchodcov: Vlaky nie sú plné seniorov.
A čo šéf dôchodcov cestuje vlakmi?
Osobne neviem potvrdiť, či vlaky cez víkend sú značne preplnené dôchodcami.
Čo však s určitosťou viem vlaky sú v pracovní deň takmer prázdne. Železnice museli pristúpiť, že všetky rýchliky sú jazdené s celkovo asi 4 - 5 vozňami.
Čo je však zarážajúce p. Matovič s vlakmi sa hodne prevážajú bezdomovci a romovia.
Vlaky sú v súčastnosti nedostatočne zabezpečené aktuálnou pandémiou.
Je tu /vo vlakoch!/, žiaľ vysoká možnosť nákazy chorobou COVID 19 !!!
Bude vláda pre koronavírus sledovať svojich občanov?
Zaiste, však už sme dávno sledovaní...! Alebo niekto o tom pochybuje?
Šéf Jednoty dôchodcov: Vlaky nie sú plné seniorov.
A čo šéf dôchodcov cestuje vlakmi?
Osobne neviem potvrdiť, či vlaky cez víkend sú značne preplnené dôchodcami.
Čo však s určitosťou viem vlaky sú v pracovní deň takmer prázdne. Železnice museli pristúpiť, že všetky rýchliky sú jazdené s celkovo asi 4 - 5 vozňami.
Čo je však zarážajúce p. Matovič s vlakmi sa hodne prevážajú bezdomovci a romovia.
Vlaky sú v súčastnosti nedostatočne zabezpečené aktuálnou pandémiou.
Je tu /vo vlakoch!/, žiaľ vysoká možnosť nákazy chorobou COVID 19 !!!
Šéf Jednoty dôchodcov: Vlaky nie sú plné seniorov.
A čo šéf dôchodcov cestuje vlakmi?
Osobne neviem potvrdiť, či vlaky cez víkend sú značne preplnené dôchodcami.
Čo však s určitosťou viem vlaky sú v pracovní deň takmer prázdne. Železnice museli pristúpiť, že všetky rýchliky sú jazdené s celkovo asi 4 - 5 vozňami.
Čo je však zarážajúce p. Matovič s vlakmi sa hodne prevážajú bezdomovci a romovia.
Vlaky sú v súčastnosti nedostatočne zabezpečené aktuálnou pandémiou.
Je tu /vo vlakoch!/, žiaľ vysoká možnosť nákazy chorobou COVID 19 !!!
Svedellif, Svedellif nazvať predsedu vlády blázon tak, to je silné café. Asi to svedčí o pisateľovi o jeho inteligencii. Či zaostalosti?
Šéf Jednoty dôchodcov: Vlaky nie sú plné seniorov.
A čo šéf dôchodcov cestuje vlakmi?
Osobne neviem potvrdiť, či vlaky cez víkend sú značne preplnené dôchodcami.
Čo však s určitosťou viem vlaky sú v pracovní deň takmer prázdne. Železnice museli pristúpiť, že všetky rýchliky sú jazdené s celkovo asi 4 - 5 vozňami.
Čo je však zarážajúce p. Matovič s vlakmi sa hodne prevážajú bezdomovci a romovia.
Vlaky sú v súčastnosti nedostatočne zabezpečené aktuálnou pandémiou.
Je tu /vo vlakoch!/, žiaľ vysoká možnosť nákazy chorobou COVID 19 !!!
Nechápem keď vláda zrušila bezplatné cestovanie vlakom pre študentov. Prečo tiež nezrušila aj cestovanie zdarma pre dôchodcov.
Vo vlakoch teraz cestuje málo ľudí najviac sa prevážajú bezdomovci a i romovia.
V súčastnosti epidémia nákazy COVID 19 je vysoká práve vo vlakoch...
Smeráci keď nemajú relevantné argumenty, začnú nezmyselne útočiť a potiť bláboli... Je mi ich ľúto! Už sa zastávajú aj Kičaru. Takáto bola vláda Smeru:
Pellegrini bol iba babkou. Všetko dirigoval a riadil Fico.
Táraniny Smeráckych diskutujúcich, že Matovič Pellemu ani po členky päty nesiaha, je abnormálna ako jej pisatelia.
Táto "zločinecká" organizácia podla odborníkov, nech ide do zabudnutia. To, že súmrační diskutujúci ju brania a chvália je absurdná.
Smerácky papaláši Kaliňák, Počiatek, Jankovská, Trnka, Fico, Kočner, Glváč a spol nám to previedli...
Aj jej obdivovatelia, ktorí sa tu prezentujú ako 4 cenová skupina. Hanba Vám trolovia! "Súmrační" do toho, kydať a drístať hlúposti.
To je meradlo a vizitka SMERu - SD.
Smeráci keď nemajú relevantné argumenty, začnú nezmyselne útočiť a potiť bláboli... Je mi ich ľúto!
Pellegrini bol iba babkou. Všetko dirigoval a riadil Fico.
Táraniny Smeráckych diskutujúcich, že Matovič Pellemu ani po členky päty nesiaha, je abnormálna ako jej pisatelia.
Táto "zločinecká" organizácia podla odborníkov, nech ide do zabudnutia. To, že súmrační diskutujúci ju brania a chvália je absurdná.
Smerácky papaláši Kaliňák, Počiatek, Jankovská, Trnka, Fico, Kočner, Glváč a spol nám to previedli...
Aj jej obdivovatelia, ktorí sa tu prezentujú ako 4 cenová skupina. Hanba Vám trolovia!
Odporúčame