Neviem či Kiska pozná dejiny, ale Vás by som za prezidenta p. Zeman nechcel. Lepší ste bol ako premiér ČR.
Kiska v zahraničnej politike bol lepší, iba si mohol odpustiť "vyznanie", že Slovensko je mafiánsky štát. Ak tak, konkrétna strana SMER má "mafiánske" praktiky /dôkazom sú niektorí jeho predstavitelia, nie však strana ako celok!/ a nie Slovensko, ako krajina. Jeho nevysvetliteľné nejasnosti s pozemkami a s daniami, ho predurčovali "negramotného" prezidenta vo vnútroštátnej politike. Preto jeho "nepriatelia" využili jeho "nemohúcnosť" je možné, že i strana SMER...?!


