13 dôchodok to nevymyslíš!
440-miliónový "darček" budúcemu kabinetu.
Slovenskí dôchodcovia tento rok dostanú od končiacej garnitúry "štedrý darček" na rozlúčku. Tak znie verdikt parlamentu, ktorí schválili poslanci strany SMER, ĽSNS, SME rodina a Dobrá voľba.
"Zodpovedná" zmena "Nový" SMER to sľubovali, ešte v roku 2010 trvalo 10 rokov, aby ho teraz pred voľbami schválili v "skrátenom konaní".
Je to "kupčenie" voličov, alebo zúfali čin?
Je však pravdepodobné, že tohtoročný rozpočet napriek tomu o 440 miliónov zatiaľ nepríde.
Prezidentka Zuzana Čaputová by totiž musela konať bleskovo a novelu podpísať ešte do volieb.
Nie je to POPULIZMUS?
Či "PRAGMATIZMUS" trojnásobného premiéra?


